Fragman: The Butler

Fragman: The Butler

forest-whitaker-the-butler

Dev kadrosu ve konusu sebebiyle Oscar için iddialı olduğunu düşündüğümüz The Butler’dan ilk fragman geldi. Ne yalan söyleyeyim, filmin Oscar umutlarından biraz şüphe duymaya başladım fragmanı izleyince. Forest Whitaker ve Oprah Winfrey haricinde pek bir şey yapamayacağına inandım. Hatta onlardan bile şüpheliyim. Tabii Akademi’nin sağı solu belli olmaz. Bir de filmin arkasında Weinstein olduğu için bir anda her şey tersine dönebilir. Altı ABD başkanına da hizmet etmiş bir kahyanın hikayesinin anlatıldığı film, Amerika’da Ekim ayında gösterime giriyor. Çok geç kalmadan 2013 sonlarına doğru bize de uğrar diye umuyorum. Buyrun, siz ne düşüneceksiniz bakalım.

THE BUTLER
Yönetmen: Lee Daniels
Oyuncular: Forest Whitaker, Oprah Winfrey, John Cusack, Jane Fonda, Cuba Gooding Jr., Terrence Howard, Lenny Kravitz, Melissa Leo, David Oyelowo, Vanessa Redgrave, Alan Rickman, Liev Schreiber, Robin Williams, Alex Pettyfer, James Marsden, Minka Kelly, Jesse Williams, Mariah Carey

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 Yorum

  1. Mert

    Bu yıl En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında yarış Amy Adams ve Oprah Winfrey arasında olacak gibi.. Amy Adams American Hustle’da ne yapar bilemem ama sanki ödülü Winfrey verecekler gibi geliyor..

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.