Fragman: August Osage County

Fragman: August Osage County

screen_shot_2013-05-10_at_10.59.56_am

2013’ün önemli filmlerinin yavaştan fragmanları yayınlanmaya başladı. August: Osage County sıradaki durağımız. Meryl Streep’e yeni bir adaylık getirmesine kesin gözüyle baktığım filmin kadrosu göz kamaştırıyor. Test gösterimlerinde Streep ve Benedict Cumberbatch’in performansı haricinde pek bir şey konuşulmamış; ama ben Margo Martindale ve Ewan McGregor’a da bir şeyler çıkmasını istiyorum açıkçası. Julia Roberts’ı da unutmayalım! Yeni bir Oscar alsa hiç fena olmaz. Şunu da eklemeden geçemeyeceğim, fragman pek iç açıcı değil. Sanki yine Meryl’ın şov yaptığı lakin genel anlamda ortalama bir film izleyecekmişiz gibi. Umarım yanılıyorumdur. Malum filmin arkasında Harvey Weinstein olduğu için her şey mümkün. Endişelenmeme pek gerek yok sanırım.

AUGUST: OSAGE COUNTY
Yönetmen: 
John Wells
Oyuncular: Meryl Streep, Julia Roberts, Margo Martindale, Sam Shepard, Chris Cooper, Benedict Cumberbatch, Ewan McGregor, Juliette Lewis, Abigail Breslin, Dermot Mulroney, Julianne Nicholson, Misty Upham, Newell Alexander

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

0 Yorum

  1. Metin

    Kadroda bir ben yokum galiba. Seksenlerin başında oscar fatihi olan ağlak aile dramalarını hatırlattı bir anda. Akademi uzun zamandır zamanın gerisindeki filmlere ödül veriyordu zaten bence gayet favori olabilir.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir