Fragman: Fruitvale Station

Fragman: Fruitvale Station

FRUITVALE

86. Akademi Ödülleri’nin Beasts of the Southern Wild’ı olmaya hazırlanan Fruitvale Station, Sundance’deki ilk gösteriminden beri konuşulmaya devam ediyor. Cannes’da tekrar seyirci karşısına çıkacak olan film büyük ihtimalle 2013’ün en çok konuşulan bağımsızlarından biri haline dönüşecek. O yüzden takvimlerinizi işaretlesiniz iyi edersiniz; çünkü Fruitvale Station ve Michael B. Jordan’ın adını ödül sezonunda çok duyacağımızdan dolayı filmi vizyonda ya da festivalde kaçırmamanız gerekiyor. Fragman pek heyecan yaratmasa da bu kadar iyi eleştiriler almasının sebebini fazlasıyla merak ediyorum. Yine erken izlemek istediklerimizden biri kısacası.

FRUITVALE STATION
Yönetmen: 
Ryan Coogler
Oyuncular: Michael B. Jordan, Octavia Spencer, Melonie Diaz, Ahna O’Reilly, Kevin Durand, Chad Michael Murray, Jonez Cain

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir