Fragman: Don Jon

Fragman: Don Jon

donjon3820132

Aktörlükten yönetmenliğe adım atanlara sonunda Joseph Gordon-Levitt de katıldı. Modern bir Don Juan hikayesinin anlatıldığı Don Jon, Sundance’ten hiç de fena sayılmayacak iyi tepkiler almıştı. Fragmana bakılırsa Scarlett Johansson’dı bambaşka bir haliyle izleyecekmişiz gibi gözüküyor. Pek bir ödül ihtimali olduğunu düşünmsesem de bu yılın en çok merak ettiğim filmlerinden biri olduğu için fragmanını hemen sizlerle paylaşmak istedim. Sizce de iyi eğlenecekmişiz gibi durmuyor mu?

DON JON
Yönetmen: 
Joseph Gordon-Levitt
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore, Tony Danza, Brie Larson, Lindsey Broad, Rob Brown, Italia Ricci, Nichola Fynn, Jeremy Luke, Sloane Avery, Amanda Perez, Loanne Bishop

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir