Fragman: The Young and Prodigious Spivet

Fragman: The Young and Prodigious Spivet

jeunet

Jean-Pierre Jeunet sevmeyen bir insan var mıdır diye düşünüyorum, cevabın “Evet” olduğuna inanmak istemiyorum. Fransa’dan çıkmış en özel yönetmenlerden biri olan Jeunet uzun bir aradan sonra yepyeni filmi The Young and Prodigious Spivet ile geliyor. Reif Larsen’ın kitabundan uyarlanan ve Kanada’da çekilen film yine kalbimizi çalacakmış gibi duruyor. Ekim ayında Fransa’da gösterime girecekmiş. Umuyorum bize de geç uğramaz. Micmacs’den beri Jeunet’e hasretim.

THE YOUNG AND PRODIGIOUS SPIVET
Yönetmen:
Jean-Pierre Jeunet
Oyuncular:Kyle Catlett, Jakob Davies, Niamh Wilson, Helena Bonham Carter, Callum Keith Rennie, Judy Davis, Dominique Pinon

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir