Fragman: Snowpiercer

Fragman: Snowpiercer

Snowpiercer_tilda-swinton

Memories of Murder, The Host ve Mother gibi birbirinden şahane filmler yapan Bong Joon-ho, Hollywood’a transfer olan son yönetmenlerden. Yeni filmi Snowpiercer da adı açıklandığından beri merak ettiğimiz bir projeydi. Sonunda fragmanı görücüye çıktı. “Keşke daha az Chris Evans olsaydı da filmi ciddiye alabilseydik.” diye iç geçirmiş olsak da Tilda Swinton’ın başını çektiği çok şahane isimler var heyecanlanmamıza sebep olan. Yılın en iyi bilimkurgusundan sahneler izliyoruzdur belki de, bilemiyorum. Bir de siz göz atın bakalım:

SNOWPIERCER
Yönetmen:
Bong Joon-ho
Oyuncular:Chris Evans, Jamie Bell, Alison Pill, John Hurt, Tilda Swinton, Octavia Spencer, Song Kang-ho, Ed Harris, Ewen Bremner, Kenny Doughty, Luke Pasqualino, Go Ah-sung, Tomas Lemarquis

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir