Fragman: The Wolf of Wall Street

Fragman: The Wolf of Wall Street

Leo

Sezonun bir başka merak yaratan filmi The Wolf of Wall Street’den de fragman geldi. Biraz komedi soslu, oldukça eğlendirecek bir film gibi duruyor. Dolayısıyla karşımızda sıkıcı bir uyarlama olmadığına eminiz. Fragmanda DiCaprio, Hill ve McConaughey’yi uzun uzun göstermişler ama Jean Dujardin’le Kyle Chandler’e rastlayamadık. Ben görememiş de olabilirim. Heyecanlanmak için bana yeterli geldi bu fragman açıkçası. Umuyorum Leo’nun yüzü sonunda güler.

THE WOLF OF WALL STREET
Yönetmen:
 Martin Scorsese
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Matthew McConaughey, Jean Dujardin, Kyle Chandler, Jon Bernthal, Jon Favreau, Christian Milioti, Rob Reiner, Christine Ebersole, Margot Robbie, Kenneth Choi, Joanna Lumley, Spike Jonze, Ethan Suplee, Martin Klebba 

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

0 Yorum

  1. Mert

    Leonardo’ya bu tarz karakterleri çok yakıştırıyorum.. Pek umutlu değildim ama fragmandan yola çıkarak epey beğendim.. Fikrimde değişti doğal olarak.. Destekliyorum..

    Matthew McConaughey’de oldukça iyi..

    Filmin ve Leonardo’nun şansı oldukça yüksek bence.. Filmi merak ettim..

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir