Fragman: Oldboy

Fragman: Oldboy

oldboy

Neden bilmiyorum ama Hollywood, Park Chan-wook’un başyapıtı Oldboy’un bir uyarlamasını yapmaya karar verdi. Yönetmen koltuğunda Spike Lee’nin olduğu yeni Oldboy’un fragmanı orijinal filmin Amerikalı oyuncularla dolu bir kopyası gibi gözüküyor. Yine de Josh Brolin ve Elizabeth Olsen’ın nasıl bir iş kotaracağını merak etmiyor değilim. Büyük ihtimalle eleştirmenlerin şamar oğlanına dönecek olan son model Oldboy’un fragmanını merak edenlere gelsin:

OLDBOY
Yönetmen: 
Spike Lee
Oyuncular: Josh Brolin, Sharlto Copley, Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson, Richard Portnow, Michael Imperioli, Lance Reddick, Max Casella, Elvis Nolasco, James Ransone, Hannah Ware, Caitlin Dulany, Linda Ermond, Grey Damon

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir