Fragman: 12 Years a Slave

Fragman: 12 Years a Slave

still-of-chiwetel-ejiofor-in-12-years-a-slave-large-picture

Başarılı yönetmen Steve McQueen, Hunger ve Shame’den sonra büyük bir prodüksiyonla beyazperdeye geri dönüyor. Filmin kadrosunda yine pek sevgili oyuncu Michael Fassbender ve onun yanı sıra Brad Pitt gibi yıldız isimler var. Neredeyse çalışmakta olan tüm iyi siyahi oyuncuları bir araya toplamış McQueen. Chiwetel Ejiofor, Adepero Oduye, Dwight Henry, Alfre Woodard… İzlemesi keyifli olacağa benzer. Bu arada geçen sene “next best thing” muamelesi yaptığım Scoot McNairy’yi de görmek hoşuma gitti. Fragman fazlasıyla klasik ama oyuncuları sebebiyle de bir o kadar heyecan verici duruyor. Buyursunlar….

12 YEARS A SLAVE
Yönetmen:
Steve McQueen
Oyuncular:Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch, Paul Dano, Paul Giamatti, Lupita Nyong’o, Brad Pitt, Alfre Woodard, Sarah Paulson, Quvenzhane Wallis, Dwight Henry, Adepero Oduye, Michael K. Williams, Garret Dillahunt, Ruth Negga, Scoot McNairy, Taran Killam

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

0 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir