Fragman: The Fifth Estate

Fragman: The Fifth Estate

o-THE-FIFTH-ESTATE-TRAILER-facebook

Merakla beklediğimiz filmlerden The Fifth Estate’in fragmanı da sonunda görücüye çıktı. Benedict Cumberbatch’in WikiLeaks’in arkasındaki Julian Assange’i canlandırdığı film 25 Ekim’de Türkiye’de gösterime giriyor. Daniel Brühl de WikiLeaks’in pek bilinmeyen diğer önemli adamı Daniel Domscheit-Berg’e hayat veriyor. Şimdiden Cumberbatch’i ödül sezonuna dahil etmek mümkün. Fragmanda Cumberbatch’in olası Oscar adaylığı için umut veren bir sahne yok ama sadece fragman üzerinden konuşmak da yanlış olur sanırım. Ama bu kadar makyaj altındaki oyuncuların genellikle sezonu iyi kapattıkları da bir gerçek. kendine “cumberbitch” diyen Benedict Cumberbatch hayranlarının yüzü gülecek mi, hep beraber göreceğiz.

THE FIFTH ESTATE
Yönetmen: 
Bill Condon
Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Daniel Brühl, Laura Linney, Stanley Tucci, Anthony Mackie, David Thewlis, Peter Capaldi, Dan Stevens, Alicia Vikander, Carice van Houten

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

0 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir