Fragman: Her

Fragman: Her

her-trailer-joaquin-phoenix-0872013-123338

Spike Jonze’un bugüne kadar yönettiği üç filme de (Being John Malkovich, Adaptation ve Where the Wild Things Are) ayrı ayrı hayranlık besliyorum. Dolayısıyla henüz “yeni” bir isim olarak kabul edilse de benim için pek çok yönetmenden daha özel kendisi. Her’ü de Rooney Mara yerine Carey Mulligan’ın olacağı söylendiği günden beri takip ediyordum. 2014’e sarkacak diye korkarken fragman geldi. Yine oldukça orijinal bir hikaye anlatacak olan Jonze’un önü açık gibi gözüküyor. Ama rahatça Amy Adams’ın Her ile değil de American Hustle ile anılacağını söyleyebiliriz sanırım. En azından filmden gelen ilk görüntüler öyle gösteriyor. Joaquin Phoenix’in akıbetini ise hep beraber göreceğiz. Yılın en merak ettiğim filmlerinden biri kısacası. Buyrun fragmanını bir de siz izleyin:

HER
Yönetmen: 
Spike Jonze
Oyuncular: Joaquin Phoenix, Amy Adams, Rooney Mara, Olivia Wilde, Portia Doubleday, Sam Jaeger, Luka Jones, Katherine Boecher, Scarlett Johansson, Chris Pratt

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

0 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir