Fragman: The Monuments Men

Fragman: The Monuments Men

1375905069001-02-damon-clooney

Geçtiğimiz yıl Argo’nun prodüktörlerinden biri olduğu için ikinci Oscar’ına kavuşan George Clooney, The Ides of March’dan sonra bir kez daha yönetmen koltuğuna oturuyor. Benim Oscar tahmini listelerimde önemli kategorilerde zirvede yer alan The Monuments Men’in ilk fragmanı pek de heyecan yaratmadı ne yazık ki. Hatta filmin garip bir şekilde Leatherheads’i hatırlatıyor oluşu, belki de o kadar büyük bir Oscar iddialısıyla karşı karşıya değilizdir diye düşündürttü. Zannediyorum bayram sonrası Oscar listelerini güncellemek zorunda kalacağım. Pek iç açıcı olmayan fragman yazının devamında.

THE MONUMENTS MEN
Yönetmen: 
George Clooney
Oyuncular: George Clooney, Matt Damon, Cate Blanchett, John Goodman, Bill Murray, Jean Dujardin, Hugh Bonneville, Bob Balaban

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 Yorum

  1. Memento

    George Clooney iyi bir yönetmen. Bu işi de kıvırdı. Ama bu “her filmi müthiş olacak” demek değil. Sanırım bu kez baltayı taşa vuracak. Eğlenceli, sıkmayan bir film olacağını tahmin ediyorum, her ne kadar Nazizm/2.D.S. filmlerinden sıkılmış, Hollywood’un hala buradan nemalanmaya çalışmasından bıkmış olsam da. Film eminim herkese Ocean’s serisini, daha çok 11’ı hatırlatacaktır. Bu filme “Ocean’s 8” demek mümkün olacak sanırım. Sanırım Clooney bu kez ödüllerde pek iddialı olmayacak. Bakalım en azından oyuncularına bir şeyler kazandıracak mı?

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.