Fragman: Dallas Buyers Club

Fragman: Dallas Buyers Club

dallas_buyers_11-620x435

Toronto’da seyirciyle buluşması beklenen Dallas Buyers Club, sezonun ödül için savaşacak projelerinden bir diğeri. Matthew McConaughey ve Jared Leto’nun başrollerinde yer aldığı yeni Jean-Marc Vallee filminden ilk fragman geldi. Görünen o ki iki aktör de oyunculuk kategorilerine sızmak için epey çaba sarf edecek. Şimdiden McConaughey’nin Oscar’ı alacağını söyleyenler bile var. Buyrun fragmana:

DALLAS BUYERS CLUB
Yönetmen: 
Jean-Marc Vallee
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jared Leto, Jennifer Garner, Dallas Roberts, Steve Zahn, Denis O’Hare, Griffin Dunne, Jane McNeill, James DuMont, Bradford Cox, Kevin Rankin, Lawrence Turner

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir