Oscar Research

Oscar Research

American Hustle
American Hustle

3 ay aradan sonra, kaldığımız yerden Oscar Research’e devam etme zamanı geldi! Bu yıl da yine Oscar’la alakalı anketlerimiz her Cumartesi sizlerle buluşacak. Sezona güzel bir başlangıç yapmak istediğim için, sizlere bu yıl hangi yapımın En İyi Film ödülünü alacağını düğündüğünüzü sordum. Aday olma ihtimalinden çok, ödülü kazanma potansiyeli olan 10 yapımı sıraladım. Ama “Diğer” seçeneği de yer alıyor, merak etmeyin. Umuyorum yine eğlenceli sorulara eğlenceli cevaplar bulabildiğimiz, keyifli ve bol sürprizli bir yıl olur. Eski okuyucularım ve aramıza yeni katılanlar… Hepiniz yılın en güzel mevsimine hoşgeldiniz. Oscar Boy’un ödül sezonu resmi olarak başlıyor.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

0 Yorum

 1. Mert.

  12 Years A Slave, Gravity ve American Hustle arasında geçecek sanırım bu sezon. Ödül da Gravity ya da American Hustle’ın olur. Benim tercihim kadrosuna olan zaafımdan dolayı American Hustle.

  Yalnız Gravity’de de 6-7 Oscar’lık bir Best Picture potansiyeli yok değil.

  Yanıt
 2. Emel

  Kadroya zaaf bende de var sanırım, benim de tercihim American Hustle.

  12 Years A Slave, Gravity, The Wolf of Wall Street ve Saving Mr. Banks de merakla beklediğim diğer yapımlar oscar yarışında bu yapımlarıda görmek güzel olacak.

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir