Meryl tekrardan “lead” yarışında

Meryl tekrardan “lead” yarışında

meryl-streep

Toronto Film Festivali tam gaz devam ederken Captain Phillips, Mandela: Long Walk to Freedom, Dallas Buyers Club’la ilgili epey iyi, August: Osage County’ye ise ortalama eleştiriler geliyor. Sonunda Meryl Streep ve Julia Roberts’lı film seyirci karşısına çıktı yani. Ödül sezonunun akıbetini değiştirmesini umduğumuz yapım ne yazık ki gerekli tepkiyi alamadı. Streep bu yılı da En İyi Film adayı olamayacak bir yapımla kapatabilir. Asıl mevzu ise Streep’in En İyi Kadın Oyuncu yarışına geri dönmüş olması. Julia Roberts’ı da yardımcı kadınlar arasına yerleştirmişler. Fakat söylenenlere göre filmin en iyileri Streep, Chris Cooper ve Margo Martindale imiş. Kimse Roberts’ın adını anmıyor. Julianne Nicholson’la ilgili de güzel eleştiriler okudum bu arada. Bugün içerisinde tahmin listelerimi güncellemeye çalışacağım. Şimdilik bu haberle yetinin bakalım.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

0 Yorum

  1. Unclefuckup

    Toronto ve venedikle ilgili bi degerlendrme yazisi iyi olurdu..bu yil sanki festivallere ugramadan direk vizyona girecek olan filmler oscarda daha cok konusulacak gibime geliyo

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir