Fragman: Dom Hemingway

Fragman: Dom Hemingway

dom-hemingway-jude-law-2

Yine Toronto’da gösterilen filmlerden biri daha. Gelen eleştiriler ortalamanın üstünde. Ama yarışa dahil olmak gibi bir ihtimali yok. İngiltere’de Kasım ayı içerisinde gösterime giriyor fakat ABD izleyicisi Nisan ayını beklemek zorunda kalacak. Jude Law’un uzun zamandır çıkardığı en iyi performanslarından biri olduğu söyleniyor. Bu arada Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke ve A Better Life ile Oscar’a aday olan Demian Bichir de filmin kadrosunda göze çarpan isimlerden.

DOM HEMINGWAY
Yönetmen: Richard Shepard
Oyuncular: Jude Law, Richard E. Grant, Demian Bichir, Emilia Clarke, Jumayn Hunter, Madalina Ghenea, Kerry Condon, Nathan Stewart-Jarrett

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir