Fragman: The Grand Budapest Hotel

Fragman: The Grand Budapest Hotel

grandbudapest

Henüz 2013 filmlerinin büyük bir çoğunluğunu izleyebilmiş değiliz; fakat bu 2014 fragmanlarının ilgimizi çekmesine engel olamıyor tabii. Yaşayan en iyi yönetmenlerden biri olduğunu düşündüğüm Wes Anderson kusursuz filmografisine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Bugüne kadar yaptığı The Royal Tenenbaums, The Darjeeling Limited ve Moonrise Kingdom gibi başyapıtlara kardeş geliyor kısacası. Yine Wes Anderson dünyasının en temel özelliklerini taşıyacak bir film izleyeceğiz. Birbirinden ünlü isimlerle dolu kadrosuyla göze çarpan The Grand Budapest Hotel’in fragmanı beni heyecanlandırmaya yetti. Tatil sebebiyle birkaç gün geç paylaşıyor olsam da filmle ilgili merağım sizinle aynı seviyede, emin olun.

THE GRAND BUDAPEST HOTEL
Yönetmen: 
Wes Anderson
Oyuncular: Ralph Fiennes, Tony Revolori, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric, Adrien Brody, Willem Dafoe, Jeff Goldblum, Harvey Keitel, Jude Law, Bill Murray, Edward Norton, Saoirse Ronan, Lea Seydoux, Jason Schwartzman, Tilda Swinton, Tom Wilkinson, Owen Wilson, Bob Balaban

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir