The Monuments Men 2014’e ertelendi

The Monuments Men 2014’e ertelendi

monuments-2

Grace of Monaco, The Immigrant ve Foxcatcher derken 2014’e ertelenen filmlere bir yenisi eklendi. Test gösterimlerinde inanılmaz kötü tepkiler alan yeni George Clooney filmi The Monuments Men, Oscar yolunda bir şey yapamayacağının farkında olduğundan 2014’e atıldı. Tabii resmi açıklamaya göre post prodüksiyonun 18 Aralık olarak belirlenen gösterim tarihine kadar bitirilemeyecek olmasıymış ertelenme sebebi. Neyse, şimdi tahmin listelerine şöyle bir göz atma ve temizleme zamanı. Bir Oscar yarışçısından daha kurtulduk!

Bu arada, The Wolf of Wall Street’in Noel günü gösterime gireceği kesinleşti. Yani erteleme ihtimalinden kurtulmuş bulunmaktayız. 86. Akademi Ödülleri’nde Martin Scorsese’nin filmini de görebileceğiz.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir