Oscar Research

Oscar Research

Tom Hanks;

Oscar Research’e bir haftalık aradan sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yıl hem Captain Phillips, hem de Saving Mr. Banks ile yarışa dahil olmak için uğraşacak Tom Hanks’in Oscar adayı performanslarını oylamaya geldi sıra. Belki bir sürpriz olur da Forrest Gump haricinde bir performansı kazanır. Buyursunlar:

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 Yorum

 1. Metin

  Big ile boş beleş bir adaylık ve Forrest Gump ile de hak edilmemiş bir oscar aldığı için kolaylıkla Philadelphia’yı işaretledim. Sırf o Maria Calas’ın aryasını tercüme ettiği sahne bile yeter. Her filminde aynı suratla ve aynı adamı oynayan Tom Hanks’in farklı bir şey yaptığı tek film de oydu zaten.

  Yanıt
 2. aserat54

  Ben de Philadelphia’daki performansını seçtim. Diğer adaylıkları ise şöhretinden dolayı gelmişti bence. Forrest Gump’un fazla abartıldığı konusuna kesinlikle katılıyorum.

  Konuyla hiç alakası yok, ama Uğur Yücel’in Benim Dünyam filmini izleyecek misiniz? Kelebeğin Rüyası ve Sen Aydınlatırsın Geceyi dışında pek Türk filmi göremedik çünkü. Captain Philips’i de bekliyoruz tabii… İkisini de çok beğendiğimi söyleyeyim.

  Her sene aynı şeyi diyorsunuz, ama sonrasında izlemiyorsunuz Türk filmlerini… Kızmıyorum ama yapamıyorsanız yapamıyorum diyin, siz çok iyi bir bloggersınız tabii, ama biraz daha Türk filmi beklemek suç mu? Bizim sinemamızda vasat komedilerden daha fazlası var.

  “Atlas, Beyoğlu gibi sinemalara gidemiyorum.” diyorsunuz, ama Filmekimi, İstanbul Film Festivali zamanlarında gidip oturabiliyorsunuz o koltuklara… Şans verilmesi gereken bir çok film var, hadi sinemada kaçırdınız, bari internette yakalamaya çalışsanız…

  Yanlış anlamayın, kesinlikle KIZMIYORUM. Ama, biraz daha çaba bekliyorum sizden… İsteseniz her şey olur aslında. Umarım, bu isteğime kulak verirsiniz…

  🙂

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.