Oscar Research

Oscar Research

Adele

Geçtiğimiz hafta bu yıl hangi Fransız aktrisin Oscar adaylığı almaya daha yakın olduğunu sormuştum. Sonuçlar beklediğim gibi geldi. Başka Sinema kapsamında da izleyiciyle buluşan Blue Is the Warmest Color’ın yıldızı Adele Exarchopoulos, daha evvel The Artist ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalına aday olan ve bu sene de ödül mevsiminde The Past ile şansını deneyecek olan Berenice Bejo’yu solladı. Yüzdeler %61,9’a %38,1.

Bu hafta sorumuzu Matthew McConaughey ile ilgili soralım istiyorum. Dallas Buyers Club, Kasım ayının ilk haftalarında ABD izleyicisiyle buluştuğu için bu aralar herkesin dilinde kariyerini baştan yaratan McConaughey var. Ben de Oscar Research’de son dönemde izlediğimiz performansları arasından en iyisini seçelim istedim. Nasıl bir sonuç çıkacağını merakla bekliyorum. İlk kez tahmin etmesi bu kadar zor bir Oscar Research yaşıyor olabiliriz. Buyursunlar…

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir