Oscar Research

Oscar Research

Mud
Mud

Bu yıl Matthew McConaughey’nin ilk kez Oscar’a aday olma ihtimali olduğu için kariyerinde devrim niteliği taşıyan performanslarından favorinizi seçmenizi istemiştim. Galipler açık ara farkla Magic Mike ve Mud oldu. Killer Joe, The Paperboy ve Bernie’nin aldığı oyların toplamı bile bu ikiliye yetişmeye yetmedi. Sıralama şöyle:

 1. Magic Mike ve Mud
 2. Killer Joe
 3. The Paperboy
 4. Bernie

Bu hafta Oscar Boy’daki yazı serileriyle ilgili bir soru soracağım. Okuyucunun hangi bölümleri daha çok sevdiğini bilmek istiyorum. Sonuçları büyük ihtimalle gelecek hafta sizlere de duyururum. En azından birinciyi paylaşabilirim. Ve tabii şaşırıp şaşırmadığımı da… Neyse. Bu hafta katılımın her zamankinden daha fazla olmasına ihtiyacım var. Umuyorum bana yardımcı olabilecek sonuçlar çıkar.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 Yorum

 1. Refik Eren UYSAL

  Oscar sohbetleri ve kamera arkası bölümleri kesinlikle benim de favorilerim.2 senedir düzenli olarak takip ediyorum ama oscar maratonu yazılarını hatırlayamadım (cahilliğime verin :D) =)

  Yanıt
 2. aserat54

  Sitedeki her bölüm ayrı güzellikte, keşke hepsine oy verebilsem… 🙂
  Favorim ise Kamera Arkası. Çünkü, büyüleyici yönetmenlerin büyüleyici filmlerini daha yakından inceleme şansı buluyoruz.
  Bu arada bir önerim daha var bölüm için: Frances Ha ve Mürekkep Balığı ile Balina’nın yaratıcı yönetmeni Noah Baumbach.

  Yanıt
  1. Umur Çağın Taş

   Bu konuda özür dilemem gerekiyor sanırım. Bu sezon yeteri kadar vakit ayıramadım Kamera Arkası’na. Ama Aralık’ın son haftasına kadar aralıksız bir şekilde yayımlayacağım, merak etmeyin. Sonra ödül sezonu sebebiyle 2 aylık bir ara vereceğiz ve Mart ayında kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hatta bu sezon birkaç sürpriz yapmayı da planlıyorum. Benden beklemediğiniz isimleri ağırlamayı çalışacağım.

   Yanıt
  2. Refik Eren UYSAL

   Büyük ihtimal Lars von Trier olacak bu beklemediğimiz isimlerin içinde o zaman (düşük ihtimal de olsa). Cannes heyetiyle beraber persona non grata seçtiniz adamı =))Gerçi ben de sevmem pek ama =)

   Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.