Fragman: The Martian

Fragman: The Martian

Matt Damon
Matt Damon

Romanını okuduğum günden beri filmini bir kat daha merak ettiğim The Martian’dan beklenen fragman geldi. Yorumlayacak pek bir şey yok. Kadro da, fragman da şahane gözüküyor. Umuyorum Ridley Scott yine iyi fragmanlı berbat bir film (bkz. The Counselor) çekmemiştir.

THE MARTIAN
Yönetmen:
Ridley Scott
Senaryo: Drew Goddard (uyarlama), Andy Weir (roman)
Oyuncular: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig, Jeff Daniels, Michael Peña, Kate Mara, Sean Bean, Sebastian Stan, Donald Glover, Chiwetel Ejiofor, Naomi Scott, Aksel Hennie, Mackenzie Davis, Lili Bordàn, Nick Mohammed

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. Mehmet Çınar

    Fragmnından anlaşılan kitabından bile güzel bir iş çıkacakmış gibi duruyor. Ridley Scott’ın eline böyle bir maden verirseniz o adam da o altını bi güzel çıkarır, aynen Blade Runner’da olduğu gibi.Artık kendini affettirme zamanı gelmişti zaten. Şuan senenin en merak ettiğim filmi konumunda.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.