Fragman: Steve Jobs

Fragman: Steve Jobs

Michael Fassbender
Michael Fassbender

İlk çıktığında “Facebook’un filmi mi olurmuş canım.” diye dalga geçtiğimiz The Social Network’ün senaristi Aaron Sorkin bu sefer de çağımızın bir başka önemli buluşunun arkasındaki isme, Steve Jobs’a odaklandığı yeni bir proje için kolları sıvamış. Yönetmen koltuğunda Danny Boyle oturmakta. Kadronun başını ise Michael Fassbender, Kate Winslet ve Seth Rogen çekiyor. Oscarlar’dan yana yüzleri gülecek mi çok merak ediyorum. Tek bildiğim fragmanın beni zerre kadar heyecanlandırmadığı.

STEVE JOBS
Yönetmen:
Danny Boyle
Senaryo: Aaron Sorkin (uyarlama) ve Walter Isaacson (biyografi)
Oyuncular: Michael Fassbender, Kate Winslet, Seth Rogen, Jeff Daniels, Katherine Waterston, Michael Stuhlbarg, Perla Haney-Jardine, Sarah Snook, Scotty Wood, Tyson Wheeler, Chris Amato, Mike Siemsen, Christina Swift, Adam Shapiro, John Ortiz

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir