Oscar Boy, yeni sinefil süperstarını arıyor!

Oscar Boy, yeni sinefil süperstarını arıyor!

♫ Hey kitty girl, it’s your world! Hey ki-kitty kitty g-girl oh oh oh ♫

Evet, yanlış duymadınız. İnternet âleminin en çok tıklanan yarışması (kesinlikle bunu kanıtlayabileceğim bir kaynağım yok) Yan Odadan Filmler geri dönüyor!!! Bugüne kadar 9 sezonda 48 yarışmacı ağırlamış, her birincisini ödüllerle şımartmış, tek görevin stratejik bir şekilde film önermek olduğu yarışmayı küllerinden doğurmaya karar verdim. Evet, Temmuz 2017’de bir daha geri dönmeyeceğimi ve Yan Odadan Filmler faslının kapandığını söylemiştim. AMA BEN BİR İKİZLERİM, TÜKÜRDÜĞÜMÜ YALAMAYACAĞIMA NASIL İNANIRSINIZ?

Kendine güvenen okuyucular ya da sadece eğlencenin tadına bakmak isteyenler, hepinizi Yan Odadan Filmler’e davet ediyorum. Altını çizerek söyleyeceğim, her sezon birinci olan yarışmacıma istediği ödülü gönderdim. Çoğu kitap tercih ettiği için Philip Kemp’in Sinemanın Tüm Öyküsü isimli arşivlik minik ansiklopedisine ulaştı. Fena bir hediye sayılmaz, öyle değil mi? Bu sefer ölçeği biraz daha büyütme ihtimalim de var hem. Tabii o kısmını yeni bir sezona yetecek kadar başvuru olduğu zaman konuşuruz.

Efendim, demem o ki Yan Odadan Filmler, 7. sezonuyla geri dönüyor! Aşağıda başvuru sayfasına ulaşan bir link var. Yalnız özellikle rica ediyorum, düzenli olarak kullandığınız bir mail adresi vermeye gayret edin, ki casting döneminde size rahatlıkla ulaşabileyim. İlk seride başvuru yapan herkesin yarıştığını ya da yarışmamış olsa bile başvurusuna geri dönüldüğünü de hatırlatayım. Yani er ya da geç sıra size geliyor. Yan Odadan Filmler’den hâlâ haberi olmayanları da şu arşiv sayfasına yönlendireyim, görevim tamamlanmış olsun.

YAN ODADAN FİLMLER 7. SEZON
BAŞVURU SAYFASI


Yeni sinefil süperstarımız olup, Hall of Fame’de yerini almak istemez misin?

  • Tolga
  • Ergin
  • Mustafa
  • Cihan
  • Nihal
  • Caner
  • Barış
  • Beril

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.