Yan Odadan Filmler: All Stars 3

Yan Odadan Filmler: All Stars 3

Oscar Boy’un sezon haricinde var olmasının tek sebebi Yan Odadan Filmler diyorum ama Yan Odadan Filmler’in var olma amacı da sanıyorum All Stars toplaşmaları, bunu itiraf etmeliyim. Altı harika sezon, üzerine iki All Stars ve konsept buluşma Sezonların Dalaşı ile kapattığım defteri birkaç ay evvel yedinci sezon ile tekrardan açtım. Okuduğum kitabı tekrar elime almak, tükürdüğümü yalamak konusunda üstüme yoktur biliyorsunuz. Yalnız iyi ki de yapmışım diyorum şimdi. Çünkü daha bir hakimim ne istediğime ve bu sebeple de görevler her zamankinden kat kat keyifli geçiyor. Sırf farklı bir başlık olsun diye değil, gerçekten eksiğimin olduğu alanlara yöneliyorum. Malum, üç sene içerisinde havuzu da epey kuruttuk.

Şimdi yine birinciliği kaçırmış 10 filmkolik star adayımla uzun bir yolculuğa çıkıyorum. 10 yarışmacı, 10 görev ve yepyeni bir All Stars sezonu… Rekortmen yarışçılar, Mansiyon Ödülü ile yerini garantileyenler, ilk şansını heba edip ikinci kez er meydanına çıkacaklarla harika bir onlu oluşturdum. İşin esprisi, RPDR ortaklığımız devam etsin diye de bugünü MTQ (Drag Race izleyicileri bilir: Meet the Queens) çenesine ayırıyorum. Hadi bakalım, hatırlayalım, tanışalım, güzelleşelim:

CEMİL KARADURAN
LAGANJA ESTRANJA
7. Sezon | 6. Sıra + Mansiyon

Yedinci sezonun halk favorisi Cemil, bir görev birinciliği sonrası elenen elit kulübün (diğerleri Tarık Sparx, Cihan Icunt, Çaitanna, Yasemin Matthews, Ozan Davenport) üyesi. Ayrıca All Stars 3 kadrosunun da genç yıldızları arasında yer almakta. Amacı tıpkı ilk All Stars’ın birincisi Cihan gibi, Mansiyon Ödülü ile buraya gelen bir filmkolik star adayı olarak yarışmanın  posasını çıkarmak.

EDANUR YILDIZ
GINGER MINJ
8. Sezon | 2. Sıra

Sekizinci sezonda kafasını tam anlamda yarışa veremediği için kazanamadığını iddia eden Edanur, bu sefer tüm konsantrasyonuyla All Stars 3’e imzasını atmak istiyor. Rakipleri uyurken elbiselerini parçalayıp, peruklarını kesebileceğine dair tehditler de savuruyor. Sezonun “villain” kurgusunu yemekten çekinmeyen Edanur, YOF kraliyetinin üçüncü kadın üyesi olmak için can atmakta.

EMRE ALTINTAŞ
DIDA RITZ
7. Sezon | 5. Sıra

Mansiyon ödülünü son dakikada kaçıran Emre, sekizinci sezonun galiba Ozan’dan boşalan koltuğu doldurdu All Stars 3’te. Yarışmanın hevesli filmkolik star adaylarından biri olarak efsanevi lip syncler ile dolup taşmasını beklediğimiz sezonda yine göbek adının risk olduğunu hatırlatmaya hazırlanıyor. Yalnız karnesini Low pembesi ve bu sezon göreceğimiz Bottom 2 kırmızısı ile de kirletmek istememekte.

MEHMET DEMİRCİOĞLU
TRINITY TAYLOR
9. Sezon | 2. Sıra

All Stars 3’ün en deneyimli yarışmacısı Mehmet, finalde kaptırdığı tacı kazıya kazıya Tolga Sanchez’in kafasından çıkaracak belli ki. Yarışma tarihinin gördüğü en ilgili filmolik star adaylarından biri olması sebebiyle jüriyle arası pek iyi olan Mehmet, AS3 sonrası başlayacak turneye de sunuculuk yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca büyük ödülü kazanırsa paranın tamamını Yan Odadan Filmler eğitim fonuna bağışlayacakmış.

MESUT GÜL
ADORE DELANO
7. Sezon | 2. Sıra

Gelmiş geçmiş en başarılı birinci Nihat Coulee ile aynı sezona düştüğü için şanssızlığına küfreden Mesut, All Stars 3’ün yegâne süperstarı olmak istiyor. Rakibinin tek kişilik dev jüriyi büyüleyip gözünü kör etmesi sunucu düştüğü “Safe” çukuruna da bir kez daha girmeye niyeti yok. Eğer yarışmayı kazanırsa Yan Odadan Filmler’in mezunlarıyla bir film önerme okulu açmak tek arzusu.

ONUR COŞKUN
BENDELACREME
5. Sezon | 4. Sıra

İkinci All Stars’a çağrılmaması sebebiyle prodüksiyon ile arası açılan Onur, dedikodulara göre casting aşamasında Seattle’da sahne aldığı kulüpte tek kişilik dev jüri tarafından bizzat ziyaret edilmiş. Geçtiğimiz yıllardaki serilerden AS3’e davet edilen sayılı azınlıkta yer aldığı için yarışmanın yeni ve genç hayran kitlesine kanıtlayacak çok şeyi var. Top 250 çukuruna düşmeyeceğinin de sözünü veriyor.

 

SONAT ÜNDAŞ
DARIENNE LAKE
7. Sezon | 4. Sıra

Jürinin ne istediğini bildiğini zannettiği her görevde faka basan Sonat, yarışma sonrası West Hollywood sokaklarında yürüttüğü All Stars kampanyasıyla gündeme geldi. Yan Odadan Filmler hayranlarının da yıldızlar karmasında yer almasını çok istediği hırslı yarışmacı, bu sefer spot ışıklarını kimseye kaptırmamaya ant içmiş. Çalışma odasına 10 bavulla gelerek de rakiplerine göz dağı vermiş ayrıca.

ŞAKİR YILDIZ
VALENTINA
9. Sezon | 4. Sıra + Mansiyon

Yan Odadan Filmler kulislerinde azılı hayranlarının Oscar Boy’u kilitlemesiyle konuşulan Şakir, kırmızı M&M dolu bavullarıyla rakiplerini tokatlamaya hazırlanmış bu kısa aralıkta. Bir türlü görev birincisi olamadığı için bu sefer 10’da 10 her görevi kazanmaya niyetli. All Stars 3’ün diğer Mansiyon Ödülü sahibi yıldızlarına da şans tanımıyor. Hayali, rekor kırıp İstatistikler sayfasının zirvesine yerleşmek.

TUNCAY URAVELLİ
JOSLYN FOX
1. Sezon | 5. Sıra

Orijinal Yan Odadan Filmler sezonunun All Stars görmeyen sayılı yarışmacılarından Tuncay, gösterişsiz geçmişini yeniden yazmaya geliyor. Sosyal medya bazlı yarışmacıların makus talihini değiştirmeye niyetli. Yarışmanın büyük ödülü üç milyon yedi yüz elli milyon milyar parayı kazanırsa tüm Film Twitter TR botlarının hesaplarını geri dönüşü olmamak üzere sildirmeyi planlıyor.

YASEMİN ARTUNÇ
STACY LAYNE MATTHEWS
8. Sezon | 6. Sıra

Yarışmada tam başarıya ulaştığı sırada elzem bir günah işleyip Ali Atay filmi öneren Yasemin, hatalarından ders aldığını söylüyor. Aynı talihsizliği Reha Erdem ile yaşayan Onurcan Mattel gibi bu geri dönüşünde görevlerin canını okumaya hazır. Ayrıca Yan Odadan Filmler tarihinde kadın birincilerin eksikliğinden de şikayetçi. Eğer birinci olursa Beril Chi ve Nihal Gemini ile albüm çıkaracak.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.