11. Sezon
Yarışmacı Yaş Şehir 1 2 3 4 5 6 7 8
Barbaros Öztürk 26 İstanbul HIGH WIN HIGH LOW HIGH BTM2 WIN BİRİNCİ
Denizhan Budak 25 İstanbul LOW HIGH SAFE BTM2 WIN WIN HIGH İkinci
Okan 22 Ankara WIN HIGH LOW SAFE LOW HIGH BTM2 İkinci
Mehmet Sarı 28 Kütahya LOW SAFE WIN WIN HIGH WIN Üçüncü
Deniz Erkaradağ* 30 İstanbul HIGH SAFE WIN SAFE BTM2 LOW ELIM  
Emir Tektaş 19 Samsun LOW SAFE BTM2 HIGH SAFE ELIM    
Umut Kapyalı 26 İstanbul SAFE BTM2 SAFE SAFE ELIM      
Selim Bildirici 20 İstanbul SAFE SAFE HIGH ELIM        
Cafer Sümen 22 Erzincan SAFE SAFE ELIM          
Selçuk Şahin 22 İzmir LOW ELIM            
WIN: Kazanan, HIGH: Yüksek not, SAFE: Güvende
LOW: Düşük not, BTM2: En düşük notu alan iki yarışmacı, ELIM: Elenen
*: Miss Congeniality

Birinci Bölüm: Sürprizli Prömiyer

  • Barbaros Öztürk – Gummo (1997)
  • Cafer Sümen – Shadows (1958)
  • Deniz Erkaradağ – Surviving Desire (1992)
  • Denizhan Budak – Goodbye, Dragon Inn (2003)
  • Emir Tektaş – The Juniper Tree (1990)
  • Okan – The Daytrippers (1996)
  • Selçuk Şahin – Faults (2014)
  • Selim Bildirici – Ms. 45 (1981)
  • Umut Kapyalı – [Rec] (2007)

Görev: 90 dakikanın altında filmler
Bölüm birincisi:
Okan


İkinci Bölüm: Yarışın Yabancıları

  • Barbaros Öztürk – The World of Us (2016)
  • Cafer Sümen – The Naked Island (1960)
  • Deniz Erkaradağ – Ten (2002)
  • Denizhan Budak – Céline (1992)
  • Emir Tektaş – The Given Word (1962)
  • Mehmet Sarı – Dear Ex (2018)
  • Okan – Suzhou River (2000)
  • Selçuk Şahin – Mirai (2018)
  • Selim Bildirici – Au hasard Balthazar (1966)
  • Umut Kapyalı – Liza the Fox-Fairy (2015)

Görev: İngilizce ya da Türkçe olmayan filmler
Bölüm birincisi: Barbaros Öztürk
Bottom 2: Selçuk Şahin vs. Umut Kapyalı
Lip sync: Possibly in Michigan (1983) vs. Hot Seat (2017)
Elenen: Selçuk Şahin


Üçüncü Bölüm: Dönem Ödevi


60lar

  • Barbaros Öztürk – Peeping Tom (1960)
  • Denizhan Budak – David and Lisa (1962)
  • Okan – Lola (1961)

70ler

  • Deniz Erkaradağ – Female Trouble (1974)
  • Selim Bildirici – Cría Cuervos (1976)
  • Umut Kapyalı – Alice in the Cities (1974)

80ler

  • Cafer Sümen – The Aviator’s Wife (1981)
  • Emir Tektaş – Clue (1985)
  • Mehmet Sarı – À Nos Amours (1983)

Görev: Dönem filmleri
Bölüm birincisi: Deniz Erkaradağ
Bottom 2: Cafer Sümen vs. Emir Tektaş
Lip sync: Vincent (1982) vs. Interstice (2016)
Elenen: Cafer Sümen


Dördüncü Bölüm: Bu Seçki Tutmaz

  • Barbaros Öztürk – Abluka (2015)
  • Deniz Erkaradağ – Kaygı (2017)
  • Denizhan Budak – Tabutta Rövaşata (1996)
  • Emir Tektaş – Aaahh Belinda (1986)
  • Mehmet Sarı – Beş Vakit (2006)
  • Okan – Anayurt Oteli (1987)
  • Selim Bildirici – Devlerin Aşkı (1976)
  • Umut Kapyalı – Kaç Para Kaç (1999)

Görev: Yerli filmler
Bölüm birincisi: Mehmet Sarı
Bottom 2: Denizhan Budak vs. Selim Bildirici
Lip sync: Talking Heads (1980) vs. Guaxuma (2018)
Elenen: Selim Bildirici


Beşinci Bölüm: Korkmuyorum Anne

  • Barbaros Öztürk – A Tale of Two Sisters (2003)
  • Deniz Erkaradağ – Knives and Skin (2019)
  • Denizhan Budak – Tag (2015)
  • Emir Tektaş – Onibaba (1964)
  • Mehmet Sarı – Good Manners (2017)
  • Okan – Angst (1983)
  • Umut Kapyalı – Inside (2007)

Görev: Korku filmleri
Bölüm birincileri: Denizhan Budak & Mehmet Sarı
Bottom 2: Deniz Erkaradağ vs. Umut Kapyalı
Lip sync: The Orphan (2018) vs. Tonight It’s You (2016)
Elenen: Umut Kapyalı


Altıncı Bölüm: Jazz Eller

  • Barbaros Öztürk – Tommy (1975)
  • Deniz Erkaradağ – Hair (1979)
  • Denizhan Budak – The Commitments (1991)
  • Emir Tektaş – Hairspray (1988)
  • Mehmet Sarı – Kanarie (2018)
  • Okan – Company (2008)

Görev: Müzikaller/müzikli filmler
Bölüm birincisi: Denizhan Budak
Bottom 2: Barbaros Öztürk vs. Emir Tektaş
Lip sync: The Maker (2011) vs. Whiplash (2013)
Elenen: Emir Tektaş


Yedinci Bölüm: LOL

  • Barbaros Öztürk – Lost in America (1985)
  • Deniz Erkaradağ – The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988)
  • Denizhan Budak – Broadcast News (1987)
  • Mehmet Sarı – Slums of Beverly Hills (1998)
  • Okan – Dick (1999)

Görev: LOL komediler
Bölüm birincileri: Barbaros Öztürk & Mehmet Sarı
Bottom 2: Deniz Erkaradağ vs. Okan
Lip sync: Saute ma ville (1968) vs. Munchausen (2013)
Elenen: Deniz Erkaradağ


Sekizinci Bölüm: Büyük Final

YARI FİNAL

  • Barbaros Öztürk – No, I Don’t Want to Dance! (2019)
    vs. Mehmet Sarı – The Strange Thing About the Johnsons (2011)
  • Denizhan Budak – The 12 Days of Christine (2015)
    vs. Okan – The Phone Call (2013)

FİNAL

  • Barbaros Öztürk – Comrades: Almost a Love Story (1996)
    vs. Denizhan Budak – Love Exposure (2008)
    vs. Okan – An Unmarried Woman (1978)

ŞAMPİYON: Barbaros Öztürk
İkinciler:
Denizhan Budak ve Okan
Üçüncü:
Mehmet Sarı
Miss Congeniality:
Deniz Erkaradağ