8. Sezon
YarışmacıYaşŞehir123456Sonuç
Harun Özçelik27İstanbulWINHIGHHIGHBTM2BTM2WINBİRİNCİ
Edanur Yıldız23EskişehirSAFELOWWINHIGHHIGHSAFEİKİNCİ
Akın Memişoğlu24MersinSAFEHIGHSAFEHIGHWINLOWÜÇÜNCÜ
Ozan Aytaş22AnkaraHIGHBTM2BTM2WINELIM MANSİYON
Emre Yılmaz17AnkaraHIGHHIGHSAFEELIM   
Yasemin Artunç30İstanbulLOWWINELIM    
Cahit Berkay Şen23İstanbulBTM2ELIM     
Çağla Şimşek24AnkaraELIM      
WIN: Kazanan, HIGH: Yüksek not, SAFE: Güvende
LOW: Düşük not, BTM2: En düşük notu alan iki yarışmacı, ELIM: Elenen

Birinci Bölüm: Karışık Kaset

  • Akın Memişoğlu – Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999)
  • Cahit Berkay Şen – Two Hands (1999)
  • Çağla Şimşek – Dream with the Fishes (1997)
  • Edanur Yıldız – Crumb (1994)
  • Emre Yılmaz – Once Were Warriors (1994)
  • Harun Özçelik – Clerks (1994)
  • Ozan Aytaş – Central Station (1998)
  • Yasemin Artunç – The Madness of King George (1994)

Görev: Doksanlı yıllardan 120 dakikanın altında bir film önermek.
Bölüm Birincisi: 
Harun Özçelik
Bottom 2: Cahit Berkay Şen & Çağla Şimşek
Elenen: Çağla Şimşek


İkinci Bölüm: Bi’ Fikrim Geldi!

  • Akın Memişoğlu – Wasp (2003)
  • Cahit Berkay Şen – Andy (2017)
  • Edanur Yıldız – Signs (2008)
  • Emre Yılmaz – Curfew (2012)
  • Harun Özçelik – I’m Here (2010)
  • Ozan Aytaş – The Grandmother (1970)
  • Yasemin Artunç – Spoetnik (2015)

Görev: Herhangi bir janr, konu ya da yıl sınırı olmadan kısa film önermek.
Bölüm Birincisi: Yasemin Artunç
Bottom 2: Cahit Berkay Şen & Ozan Aytaş
Elenen: Cahit Berkay Şen


Üçüncü Bölüm: Kan ve Gül

  • Akın Memişoğlu – Frankie & Johnny (1991)
  • Edanur Yıldız – Wonder Boys (2000)
  • Emre Yılmaz – The Princess Bride (1987)
  • Harun Özçelik – Local Hero (1983)
  • Ozan Aytaş – Planes, Trains & Automobiles (1987)
  • Yasemin Artunç – Limonata (2015)

Görev: 140 dakikanın altında, neşe enjekte edecek filmler önermek.
Bölüm birincisi: Edanur Yıldız
Bottom 2: Ozan Aytaş & Yasemin Artunç
Elenen: Yasemin Artunç


Dördüncü Bölüm: Detoks

  • Akın Memişoğlu – Fantastic Planet (1973)
  • Edanur Yıldız – The American Astronaut (2001)
  • Emre Yılmaz – Paprika (2006)
  • Harun Özçelik – Battle Royale (2000)
  • Ozan Aytaş – Fahrenheit 451 (1966)

Görev: Son dönemde çok övülen bilimkurguların vasatlığını unutturacak bir film önermek.
Bölüm birincisi: Ozan Aytaş
Bottom 2: Emre Yılmaz & Harun Özçelik
Elenen: Emre Yılmaz


Beşinci Bölüm: Kült Silahşörler

  • Akın Memişoğlu – Fear and Loathing in Las Vegas (1998)
  • Edanur Yıldız – Dazed and Confused (1993)
  • Harun Özçelik – Labyrinth (1986)
  • Ozan Aytaş – Diner (1982)

Görev: Sonradan kült olmuş, 160 dakikanın altında bir film önermek.
Bölüm birincisi: Akın Memişoğlu
Bottom 2: Harun Özçelik & Ozan Aytaş
Elenen: Ozan Aytaş


Altıncı Bölüm: Büyük Final

  • Akın Memişoğlu – Something Wild (1986)
  • Edanur Yıldız – 2046 (2004)
  • Harun Özçelik – Fireworks (1997)

Görev: Hiçbir kısıtlama olmadan film önermek.
Bölüm Birincisi: Harun Özçelik


BİRİNCİ Harun Özçelik
İkinci Edanur Yıldız
Üçüncü Akın Memişoğlu
Mansiyon Ödülü Ozan Aytaş