All Stars 3
Yarışmacı12345678910
1. Edanur YıldızHIGHHIGHWINLOWSAFEWINLOWWINWINHIGH
2. Mesut GülSAFEBTM2LOWWINHIGHHIGHWINSAFEWINWIN
3. Mehmet DemircioğluHIGHLOWHIGHWINSAFEHIGHHIGHSAFEBTM2SAFE
4. Emre AltıntaşBTM2SAFESAFEHIGHWINBTM2HIGHBTM2ELIM 
5. Cemil KaraduranSAFESAFEELIM  WINLOWELIM  
6. Onur CoşkunWINWINSAFEBTM2BTM2ELIM    
7. Tuncay UravelliSAFEHIGHHIGHHIGHELIMOUT    
8. Şakir YıldızLOWSAFEBTM2ELIM OUT    
9. Sonat ÜndaşSAFEELIM   OUT    
10. Yasemin ArtunçELIM    OUT    
WIN: Kazanan, HIGH: Yüksek not, SAFE: Güvende
LOW: Düşük not, BTM2: En düşük notu alan iki yarışmacı, ELIM: Elenen

Birinci Bölüm: All Star Variety Show

  • Cemil Karaduran – Dead Man (1995)
  • Edanur Yıldız – Portrait of Jason (1967)
  • Emre Altıntaş – The Crying Game (1992)
  • Mehmet Demircioğlu – The Fly (1986)
  • Mesut Gül – A Short Film About Love (1988)
  • Onur Coşkun – Johnny Got His Gun (1971)
  • Sonat Ündaş – Sanjuro (1962)
  • Şakir Yıldız – MASH (1970)
  • Tuncay Uravelli – The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972)
  • Yasemin Artunç – Black Death (2010)

Görev: 120 dakikanın altında sinema tarihinden herhangi bir film önermek.
Görev birincisi:
Onur Coşkun
Bottom 2: Emre Altıntaş & Yasemin Artunç
Elenen: Yasemin Artunç


İkinci Bölüm: Şampiyonların Kahvaltısı

Kadın yönetmenler

  • Edanur Yıldız – Miss Stevens (2016)
  • Şakir Yıldız – No Home Movie (2015)
  • Tuncay Uravelli – Sweetie (1989)

Neşeli filmler

  • Mehmet Demircioğlu – Napoleon Dynamite (2004)
  • Mesut Gül – Georgy Girl (1966)
  • Sonat Ündaş – Under the Tuscan Sun (2003)

Müzikal/müzikli filmler

  • Cemil Karaduran – Everyone Says I Love You (1996)
  • Emre Altıntaş – Dirty Dancing (1987)
  • Onur Coşkun – The Lure (2015)

Görev: Çıkan kuralara göre IMDb notu 7’nin altında, maksimum 120 dakikalık bir film önermek.
Görev birincisi:
Onur Coşkun
Bottom 2: Mesut Gül & Sonat Ündaş
Elenen: Sonat Ündaş


Üçüncü Bölüm: Kefaret

  • Cemil Karaduran – Russian Ark (2002) – Efsane Geri Döndü!
  • Edanur Yıldız – A Room for Romeo Brass (1999) – Karışık Kaset
  • Emre Altıntaş – Sympathy for Mr. Vengeance (2002) – Efsane Geri Döndü!
  • Mehmet Demircioğlu – Saturday Night Fever (1977) – Cıstak Cıstak
  • Mesut Gül – The Cave of the Yellow Dog (2005) – #GirlPower
  • Onur Coşkun – What Time Is It There? (2001) – Efsane Geri Dönüyor!
  • Şakir Yıldız – Amreeka (2009) – Croisette Rüzgârları
  • Tuncay Uravelli – Crooklyn (1994) – Azınlık Raporu

Görev: Geçmiş sezonlarda başarısız olunan görevlerden birini seçip 130 dakikanın altında film önermek.
Görev birincisi:
Edanur Yıldız
Bottom 2: Cemil Karaduran & Şakir Yıldız
Elenen: Cemil Karaduran


Dördüncü Bölüm: D-Sessiz

  • Edanur Yıldız – The Asphalt Jungle (1950)
  • Emre Altıntaş – Out of the Past (1947)
  • Mehmet Demircioğlu – Notorious (1946)
  • Mesut Gül – East of Eden (1955)
  • Onur Coşkun – White Heat (1949)
  • Şakir Yıldız – The Maltese Falcon (1941)
  • Tuncay Uravelli – Bringing Up Baby (1938)

Görev: Hollywood’un altın çağından 130 dakikanın altında bir film önermek.
Görev birincileri:
Mehmet Demircioğlu & Mesut Gül
Bottom 2: Onur Coşkun & Şakir Yıldız
Elenen: Şakir Yıldız


Beşinci Bölüm: Tangır Elek Mangır Saçak

  • Edanur Yıldız – Get Shorty (1995)
  • Emre Altıntaş – Hot Fuzz (2007)
  • Mehmet Demircioğlu – The Others (2001)
  • Mesut Gül – The Exorcist (1973)
  • Onur Coşkun – The Secret World of Arrietty (2010)
  • Tuncay Uravelli – Ghostbusters (1984)

Görev: 140 dakikanın altında, gişede başarı elde etmiş bir film önermek.
Görev birincisi:
Emre Altıntaş
Bottom 2: Onur Coşkun & Tuncay Uravelli
Elenen: Tuncay Uravelli


Altıncı Bölüm: Yaşayan Ölüler

Kalan Sağlar

  • Edanur Yıldız – We Can’t Live Without Cosmos (2014)
  • Emre Altıntaş – The Cage (2017)
  • Mehmet Demircioğlu – The House of Small Cubes (2008)
  • Mesut Gül – Scenes from the Suburbs (2011)
  • Onur Coşkun – Next Floor (2008)

Yaşayan Ölüler

  • Cemil Karaduran – Tumult (2012)
  • Sonat Ündaş – Six Shooter (2004)
  • Şakir Yıldız – Emilie Muller (1994)
  • Tuncay Uravelli – Places, Thank You Places (2018)
  • Yasemin Artunç – Film önermedi.

Görev: 40 dakikanın altında kısa film önermek.
Görev birincileri:
Edanur Yıldız & Cemil Karaduran
Bottom 2: Emre Altıntaş & Onur Coşkun
Elenen: Onur Coşkun


Yedinci Bölüm: Kolaveri

  • Cemil Karaduran – Barfi! (2012)
  • Edanur Yıldız – Bombay Talkies (2013)
  • Emre Altıntaş – Masaan (2015)
  • Mehmet Demircioğlu – Monsoon Wedding (2001)
  • Mesut Gül – Titli (2014)

Görev: 180 dakikanın altında Bollywood yapımı filmler önermek.
Görev birincisi: Mesut Gül
Bottom 2:
Elenen: 


Sekizinci Bölüm: Altın Çağ

  • Cemil Karaduran – Recount (2008)
  • Edanur Yıldız – Wit (2001)
  • Emre Altıntaş – Conspiracy (2001)
  • Mehmet Demircioğlu – Duel (1971)
  • Mesut Gül – And the Band Played On (1993)

Görev: 180 dakikanın altında prömiyerini televizyonda yapmış filmler önermek.
Görev birincisi: Edanur Yıldız
Bottom 2: Cemil Karaduran & Emre Altıntaş
Elenen: Cemil Karaduran


Dokuzuncu Bölüm: Uğultulu Platolar

  • Edanur Yıldız – Master & Commander: The Far Side of the World (2003)
  • Emre Altıntaş – 13 Assassins (2010)
  • Mehmet Demircioğlu – The Wind That Shakes the Barley (2006)
  • Mesut Gül – The Day of the Jackal (1973)

Görev: 210 dakikanın altında epik bir film önermek.
Görev birincileri: Edanur Yıldız & Mesut Gül
Bottom 2: Emre Altıntaş & Mehmet Demircioğlu
Elenen: Emre Altıntaş


Onuncu Bölüm: Büyük Final

  • Edanur Yıldız – Parting Glances (1986)
  • Mehmet Demircioğlu – Nobody Knows (2004)
  • Mesut Gül – Being There (1979)

Görev: Herhangi bir kısıtlama olmadan film önermek.
Görev birincisi: Mesut Gül


BİRİNCİ Edanur Yıldız
İkinci Mesut Gül
Üçüncü Mehmet Demircioğlu