10. Yıl Özel (All Stars 5)

ALL STARS 5

Yarışmacı12345678910
AjaWINSAFEBTM3SAFESAFESAFE
Brooke Lynn HytesHIGHHIGHWINWINWINHIGH
Mayhem MillerSAFEWINHIGHSAFEHIGHWIN
Monique HeartWINHIGHSAFESAFEWINSAFE
Phi Phi O’HaraSAFEBTM3SAFEWINSAFEBTM2
ShangelaSAFESAFEWINSAFESAFEWIN
Latrice RoyaleSAFESAFEBTM3HIGHBTM2ELIM
Vanessa Vanjie MateoSAFEWINSAFEBTM2ELIM
Scarlet EnvyHIGHBTM3SAFEELIM
Miz CrackerBTM2SAFEELIM
Roxxxy AndrewsSAFEELIM
Kameron MichaelsELIM
WIN: Kazanan*, WIN: Kazanan, HIGH: Yüksek not, SAFE: Güvende
BTM2/3: En düşük notu alan yarışmacılar, ELIM: Elenen
Aja (Oğuz Kayır), Brooke Lynn Hytes (Mesut Gül), Kameron Michaels (Adem Güneş), Latrice Royale (Emre Küçükenez)
Mayhem Miller (Mert Kokılıg), Miz Cracker (Çağatay Kalyoncu), Monique Heart (Refik Eren Uysal), Phi Phi O’Hara (Su Yılmaz)
Roxxxy Andrews (Cemal Akçiçek), Scarlet Envy (Atakan Göktepe), Shangela (Onurcan Güden), Vanessa Vanjie Mateo (Yusuf Bayraktar)

Birinci Bölüm: Yine mi Sen?


  • Aja – Viva (2015)
  • Brooke Lynn – Home (2008)
  • Kameron – Alléluia (2014)
  • Latrice – 9 (2002)
  • Mayhem – Tepenin Ardı (2012)
  • Miz Cracker – Ossos (1997)
  • Monique – Best in Show (2000)
  • Phi Phi – Me and You and Everyone We Know (2005)
  • Roxxxy – Party Girl (2014)
  • Scarlet – Reconstruction (2003)
  • Shangela – Trees Lounge (1996)
  • Vanjie – Clockwatchers (1997)

Görev: 100 dakikanın altında film önermek.
Bölüm birincileri:
Aja* ve Monique Heart
Bottom 2:
Kameron Michaels ve Miz Cracker
Elenen: Kameron Michaels


İkinci Bölüm: LOL

  • Aja – For Your Consideration (2006)
  • Brooke Lynn – Dellamorte Dellamore (1994)
  • Latrice – Religulous (2008)
  • Mayhem – One Cut of the Dead (2017)
  • Miz Cracker – Le grand soir (2012)
  • Monique – Tucker and Dale vs Evil (2010)
  • Phi Phi – The Color Wheel (2011)
  • Roxxxy – MacGruber (2010)
  • Scarlet – Free Fire (2016)
  • Shangela – Waiting for Guffman (1996)
  • Vanjie – Smiley Face (2007)

Görev: 110 dakikanın altında komedi filmi önermek.
Bölüm birincileri:
Mayhem Miller* ve Vanessa Vanjie Mateo
Bottom 3:
Phi Phi O’Hara, Roxxxy Andrews ve Scarlet Envy
Elenen: Roxxxy Andrews


Üçüncü Bölüm: Gece Yarısı Kuşağı

  • Aja – The Reflecting Skin (1990)
  • Brooke Lynn – The Addiction (1995)
  • Latrice – Army of Darkness (1992)
  • Mayhem – The Cabin in the Woods (2011)
  • Miz Cracker – Eden Lake (2008)
  • Monique – Dark Water (2002)
  • Phi Phi – Martyrs (2008)
  • Scarlet – The House of the Devil (2009)
  • Shangela – In the Mouth of Madness (1994)
  • Vanjie – Cure (1997)

Görev: 120 dakikanın altında korku filmi önermek.
Bölüm birincileri:
Brooke Lynn Hytes ve Shangela*
Bottom 3:
Aja, Latrice Royale ve Miz Cracker
Elenen: Miz Cracker


Dördüncü Bölüm: Yan Odadan Lubunlar

  • Aja – How to Survive a Plague (2012)
  • Brooke Lynn – Wild Reeds (1994)
  • Latrice – All Over Me (1997)
  • Mayhem – Handsome Devil (2016)
  • Monique – Kiki (2016)
  • Phi Phi – In Between (2016)
  • Scarlet – I Am Divine (2013)
  • Shangela – Strella (2009)
  • Vanjie – Imagine Me & You (2005)

Görev: 130 dakikanın altında, kuir bir film önermek.
Bölüm birincileri:
Brooke Lynn Hytes* ve Phi Phi O’Hara
Bottom 2:
Scarlet Envy ve Vanessa Vanjie Mateo
Elenen: Scarlet Envy


Beşinci Bölüm: Baharat Kızlar

Kadın Yönetmenler

  • Brooke Lynn – Archipelago (2010)
  • Mayhem – Old Joy (2006)
  • Monique – Love Serenade (1996)

Kadın Ana Karakterler

  • Aja – Irma Vep (1996)
  • Phi Phi – Unrelated (2007)
  • Shangela – Aimee & Jaguar (1999)

Kadın Senaristler

  • Latrice – Grbavica (2006)
  • Vanjie – Real Women Have Curves (2002)

Görev: Grup başlığına uygun olarak 140 dakikanın altında film önermek.
Bölüm birincileri:
Brooke Lynn Hytes* ve Monique Heart
Bottom 2:
Latrice Royale ve Vanessa Vanjie Mateo
Elenen: Vanessa Vanjie Mateo


Altıncı Bölüm: Magnum

  • Aja – Sexy Beast (2000)
  • Brooke Lynn – The Station Agent (2003)
  • Latrice – Stuart: A Life Backwards (2007)
  • Mayhem – The Remains of the Day (1993)
  • Monique – To Live (1994)
  • Phi Phi – The Beaches of Agnès (2008)
  • Shangela – Bullets Over Broadway (1994)

Görev: Oscar, Altın Küre, BAFTA, PGA, DGA, SAG, WGA ya da Emmy’e herhangi bir dalda aday olmuş bir film önermek.
Bölüm birincileri:
Mayhem Miller* ve Shangela
Bottom 2:
Latrice Royale ve Phi Phi O’Hara
Elenen: Latrice Royale


Yedinci Bölüm: Bırak Gitsin, Bitsin Artık, Götürsün Mektupleri

  • Aja – Kirikou and the Sorceress (1998)
    ve Miz Cracker – Anvil: The Story of Anvil (2008)
  • Brooke Lynn – My Neighbors the Yamadas (1999)
    ve Vanjie – Monrovia, Indiana (2018)
  • Mayhem – The Garden of Words (2013)
    ve Roxxxy – Grizzly Man (2005)
  • Monique – Tokyo Godfathers (2003)
    ve Kameron – Silverlake Life: The View from Here (1993)
  • Phi Phi – Atlantis: The Lost Empire (2001)
    ve Scarlet – Inferno (2009)
  • Shangela – Arrugas (2011)
    ve Latrice – The Pervert’s Guide to Cinema (2006)

Görev: 150 dakikanın altında animasyon ve belgesel önermek.
Bölüm birincileri:

Bottom 2/3:

Elenen:


Sekizinci Bölüm: Van Tu Tri Foro

Dokuzuncu Bölüm: Son Akşam Yemeği

Onuncu Bölüm: Büyük Final