Glamazon Prime & RuPaul Ball

Glamazon Prime & RuPaul Ball

Sansürsüz hâlini gün yüzü görmemek üzere sakladığım ve yine aşırı eğlendiğimiz yeni Drag Race Halk Kütüphanesi bölümünde Glamazon Prime ile RuPaul Ball isimli tasarıma dayalı iki bölümü konuştuk. Canı gullüm çekenler önden buyursun…


Listen on Apple Podcasts

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. gkmn1971

    Ay bu bodur tavuk Baga, ağzını kemçüterek konuşunca komik olduğunu mu sanıyor ? Zaten geçen hafta “Ru much better ” dedikten sonra tamamen bitti… Korkunç look larına bir de geçen hafta Oscar heykeli kostümünü ekledi… Acil Juju ve Baga nın elenmesi gerekiyor aciiilll….

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.