Yan Odadan Filmler yeni yarışmacılarını arıyor!

Yan Odadan Filmler yeni yarışmacılarını arıyor!

Başlığı yanlış okumadınız, merak etmeyin. Türkiye’yi temelli terk etmeye hazırlanırken, bu yazı kocam bey olmadan nasıl geçireceğimi düşünmeye başladım ve bir anda kafamda Yan Odadan Filmler fikri belirdi. 2020 yılında yaptığım 11. sezon ve All Stars 6 sonrası bu devrin kapandığını söylemiştim. Ama yok kapanmamış. Sayesinde nice dost edindiğim, harika insanlarla tanıştığım, anası Drag Race ve Project Runway olan yarışma geri dönüyor!

Bilmeyenlere hemen ufak bir özet geçeyim: Her hafta verdiğim konsepte göre film önerdiğiniz, benim bu filmleri izleyip en iyilerine görev birinciliği verdiğim, en kötü ikilinin ise elenmekten kurtulmak için kısa film önerdiği bir konseptimiz var. Karnesi en iyi olan da yarışmanın galibi oluyor. Açıkçası bir ödül düşünmedim bu defa. Taşınmakla uğraştığım için ekonomik anlamda şatafatlı bir şey yapamayacak olsam da birincimizi hediyesiz bırakmayacağımın sözünü veriyorum. İlk yıllarda DVD, sonrasında kitap, hatta bir noktada yemek ısmarlama bile ödül oldu. Yine çeyizi yolda düzeriz.

Sıfırdan bir başvuru sayfası açtığım için daha önce başvuran ama yarışmayanları da aşağıdaki formu doldurmaya davet ediyorum. Muhtemelen seçimin sonuçlarına göre hareket ederiz ve ilk turda bitirirsek hızlıca başlarız kastinge. Hadi bakalım Oscar Boy müdavimleri ya da yeni tanışacağım tostlarım, buyrun…

Başvurmak için tıklayınız >>>

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Yorum yazın...