2017 RCTV

2017 | 201620152014 | 2013 | 2012 | 2011

-DRAMA-

En İyi Dizi

Better Call Saul
(AMC)
The Crown
(Netflix)
The Handmaid’s Tale
(Hulu)
House of Cards
(Netflix)
The Leftovers
(HBO)
winner
Stranger Things
(Netflix)
Westworld
(HBO)
runnerup

En İyi Erkek Oyuncu

Anthony Hopkins
Westworld
(HBO)
Wagner Moura
Narcos
(Netflix)
Bob Odenkirk
Better Call Saul
(AMC)
Matthew Rhys
The Americans
(FX)
Kevin Spacey
House of Cards
(Netflix)
winner
Justin Theroux
The Leftovers
(HBO)
runnerup

En İyi Kadın Oyuncu

Carrie Coon
The Leftovers
(HBO)
runnerup
Claire Foy
The Crown
(Netflix)
winner
Eva Green
Penny Dreadful
(Showtime)
Elisabeth Moss
The Handmaid’s Tale
(Hulu)
Evan Rachel Wood
Westworld
(HBO)
Robin Wright
House of Cards
(Netflix)

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Jonathan Banks
Better Call Saul
(AMC)
Christopher Eccleston
The Leftovers
(HBO)
Ed Harris
Westworld
(HBO)
runnerup
Jared Harris
The Crown
(Netflix)
John Lithgow
The Crown
(Netflix)
winner
Jeffrey Wright
Westworld
(HBO)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Millie Bobby Brown
Stranger Things
(Netflix)
winner
Vera Farmiga
Bates Motel
(A&E)
Thandie Newton
Westworld
(HBO)
runnerup
Aubrey Plaza
Legion
(FX)
Winona Ryder
Stranger Things
(Netflix)
Yvonne Strahovski
The Handmaid’s Tale
(Hulu)

En İyi Konuk Erkek Oyuncu

Jemaine Clement
Legion
(FX)
Ben Mendelsohn
Bloodline
(Netflix)
Lars Mikkelsen
House of Cards
(Netflix)
winner
John Cameron Mitchell
The Good Fight
(CBS)
Denis O’Hare
This Is Us
(NBC)
Matthew Perry
The Good Fight
(CBS)
runnerup

En İyi Konuk Kadın Oyuncu

Gillian Anderson
American Gods
(Starz)
winner
Alexis Bledel
The Handmaid’s Tale
(Hulu)
Laverne Cox
Orange Is the New Black
(Netflix)
Ann Dowd
The Leftovers
(Netflix)
runnerup
Jane Lynch
The Good Fight
(CBS)
Sarah Silverman
Masters of Sex
(Showtime)

En İyi Toplu Performans

The Crown
(Netflix)
winner
House of Cards
(Netflix)
The Leftovers
(HBO)
Orange Is the New Black
(Netflix)
Stranger Things
(Netflix)
runnerup
Westworld
(Netflix)

-KOMEDİ-

En İyi Dizi

Atlanta
(Netflix)
runnerup
BoJack Horseman
(Netflix)
winner
Girls
(HBO)
Master of None
(Netflix)
Shameless
(Showtime)
Silicon Valley
(HBO)
Unbreakable Kimmy Schmidt
(Netflix)
Veep
(HBO)

En İyi Erkek Oyuncu

Aziz Ansari
Master of None
(Netflix)
winner
Gael Garcia Bernal
Mozart in the Jungle
(Amazon)
Donald Glover
Atlanta
(FX)
runnerup
Neil Patrick Harris
A Series of Unfortunate Events
(Netflix)
William H. Macy
Shameless
(Showtime)
Thomas Middleditch
Silicon Valley
(HBO)

En İyi Kadın Oyuncu

Lena Dunham
Girls
(HBO)
Allison Janney
Mom
(CBS)
Ellie Kemper
Unbreakable Kimmy Schmidt
(Netflix)
Julia Louis-Dreyfus
Veep
(HBO)
winner
Emmy Rossum
Shameless
(Showtime)
runnerup
Phoebe Waller-Bridge
Fleabag
(BBC Three)

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Louie Anderson
Baskets
(FX)
Alec Baldwin
Saturday Night Live
(NBC)
winner
Tituss Burgess
Unbreakable Kimmy Schmidt
(Netflix)
runnerup
Adam Driver
Girls
(HBO)
Tony Hale
Veep
(HBO)
Jeremy Allen White
Shameless
(Showtime)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Anna Chlumsky
Veep
(HBO)
runnerup
Olivia Colman
Fleabag
(BBC Three)
Isidora Goreshter
Shameless
(Showtime)
Gaby Hoffmann
Transparent
(Amazon)
Jane Krakowski
Unbreakable Kimmy Schmidt
(Netflix)
Kate McKinnon
Saturday Night Live
(NBC)
winner

En İyi Konuk Erkek Oyuncu

Riz Ahmed
Girls
(HBO)
winner
Aziz Ansari
Saturday Night Live
(NBC)
Jon Hamm
Unbreakable Kimmy Schmidt
(Netflix)
Hugh Laurie
Veep
(HBO)
runnerup
Matthew Rhys
Girls
(HBO)
Chris Pine
Saturday Night Live
(NBC)

En İyi Konuk Kadın Oyuncu

Becky Ann Baker
Girls
(HBO)
Angela Bassett
Master of None
(Netflix)
Carrie Fisher
Catastrophe
(Channel 4)
runnerup
Melissa McCarthy
Saturday Night Live
(NBC)
winner
Amy Sedaris
Unbreakable Kimmy Schmidt
(Netflix)
Kristen Wiig
The Last Man on Earth
(Fox)

En İyi Toplu Performans

Atlanta
(FX)
Girls
(HBO)
Master of None
(Netflix)
Shameless
(Showtime)
runnerup
Unbreakable Kimmy Schmidt
(Netflix)
Veep
(HBO)
winner

-MİNİ DİZİ/TV FİLMİ-

En İyi Mini Dizi/TV Filmi

Big Little Lies
(HBO)
winner
Black Mirror
(Netflix)
Fargo
(FX)
Feud: Bette & Joan
(FX)
runnerup
The Night Of
(HBO)
Sherlock
(BBC One)
The Young Pope
(HBO)

En İyi Erkek Oyuncu

Riz Ahmed
The Night Of
(HBO)
winner
Benedict Cumberbatch
Sherlock
(BBC One)
Jude Law
The Young Pope
(HBO)
Ewan McGregor
Fargo
(FX)
runnerup
Geoffrey Rush
Genius
(NatGeo)
John Turturro
The Night Of
(HBO)

En İyi Kadın Oyuncu

Carrie Coon
Fargo
(FX)
Bryce Dallas Howard
Black Mirror
(Netflix)
Nicole Kidman
Big Little Lies
(HBO)
winner
Jessica Lange
Feud: Bette & Joan
(FX)
runnerup
Susan Sarandon
Feud: Bette & Joan
(FX)
Reese Witherspoon
Big Little Lies
(HBO)

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Martin Freeman
Sherlock
(BBC One)
Alfred Molina
Feud: Bette & Joan
(FX)
Adam Scott
Big Little Lies
(HBO)
Alexander Skarsgard
Big Little Lies
(HBO)
winner
David Thewlis
Fargo
(FX)
runnerup
Stanley Tucci
Feud: Bette & Joan
(FX)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Kathy Bates
American Horror Story: Roanoke
(FX)
runnerup
Judy Davis
Feud: Bette & Joan
(FX)
Laura Dern
Big Little Lies
(HBO)
Jackie Hoffman
Feud: Bette & Joan
(FX)
Shailene Woodley
Big Little Lies
(HBO)
winner
Catherine Zeta-Jones
Feud: Bette & Joan
(FX)

En İyi Toplu Performans

Big Little Lies
(HBO)
winner
Black Mirror
(Netflix)
Fargo
(FX)
Feud: Bette & Joan
(FX)
runnerup
The Night Of
(HBO)
Sherlock
(BBC One)

-DİĞER-

En İyi Yeni Dizi

13 Reasons Why
(Netflix)
The Crown
(Netflix)
Feud
(FX)
winner
The Handmaid’s Tale
(Hulu)
Stranger Things
(Netflix)
runnerup
Westworld
(HBO)

En İyi Eğlence Programı

CONAN
(TBS)
Jimmy Kimmel Live!
(ABC)
The Late Late Late Show with James Corden
(CBS)
RuPaul’s Drag Race
(VH1)
winner
Saturday Night Live
(NBC)
runnerup
The Tonight Show with Jimmy Fallon
(NBC)