8. Readers’ Choice TV Ödülleri oylaması başladı!

8. Readers’ Choice TV Ödülleri oylaması başladı!

Duyanlara, duymayanlara, soranlara, sormayanlara sesleniyorum; 8. Readers’ Choice TV Ödülleri oylaması başladı! Oscar Boy, WordPress’e taşındığından beri devam eden geleneğimize geçtiğimiz yıl pek çok yenilik getirmiştim hatırlarsanız. 14 yeni kategori sizden de epey olumlu tepkiler aldığından doğru bir hamlede bulunduğumu varsayıyorum. Çok vaktinizi almadan ufak birkaç şey hatırlatıp direkt anket sayfalarına yönlendireceğim.

  • Oylama 1 Haziran 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında oynamış dizileri içeriyor. Veep niye yok? Çünkü bu tarihlerde yeni bölümü yayınlanmadı. Catastrophe, Better Call Saul, House of Cards nerede? Çünkü bir seneyi aşkın bir süredir televizyona yeni bölümleri uğramıyor.
  • Mini Dizi/TV Filmi sayfasında “En İyi Yeni Dizi” ve “En İyi Eğlence Programı” kategorilerinin yer aldığını da hatırlatmak isterim. Geçen yıl bu dallara katılım epey az olmuştu. Mini dizileri izlememiş olsanız bile girip sayfanın en altındaki iki kategoriyi doldurabilirsiniz.
  • Oylamanın adayları belirleyeceğimiz ilk aşaması 29 Haziran Cuma gecesine kadar devam edecek. Hemen ertesinde sizler tarafından belirlenen adayları açıklayıp ikinci aşamaya geçeceğiz.

E hadi bakalım. İyi olan aday edilsin!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.