Kevin Hart, Oscar’ı sunmaktan vazgeçti

Kevin Hart, Oscar’ı sunmaktan vazgeçti

Kevin Hart

Birkaç gün önce 91. Akademi Ödülleri’nin sunuculuğunu üstleneceği açıklanan Kevin Hart, sosyal medyada kullandığı homofobik sözcükler sebebiyle epeyce eleştirilmekteydi. Açıkçası adam akıllı bir özür diler ve durum bir şekilde toparlanır, Oscar’ın takipçilerini değiştirğine inandırır diyordum. Ne de olsa Hollywood’un “uyanmış” davandığı bir dönemden geçiyoruz. Fakat öyle uyduruk bir açıklama yapmış ki… 40 yaşındaymış da, mutluymuş da, ne yaparsak yapalım onun mutluluğuna engel olamazmışız da… Adam neredeyse bizlere özür diletecek. Dolayısıyla Oscar’ı sunmaktan vazgeçmesi hiç umrumda olmadığı gibi, bundan böyle de bir komedyen olarak ürettiği hiçbir şeyin ilgi alanıma girmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliyorum. Herkes hata yapabilir, büyümek, değişmek, öğrenmek bizim elimizde. Ama bir özür dahi dilemeden durumu böyle ele alacaksa e hadi sana bye queen!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Emre

    Bu arada adamın noktalama işaretleri kullanımındaki seviyesini de görmüş olduk: “…this year’s Oscar’s” diye yazılmaz, “this year’s Oscars” diye yazılır.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.