21 günlük ödül sezonu molası

21 günlük ödül sezonu molası

Sevgili Oscar Boy dostları ve ödül sezonunu yabancı ellerden takip etse bile özet almak için buraya uğramaktan vazgeçmeyen güzel kalabalık; sosyal medyada beni takip ediyorsanız 21 günlük bedelli askerlik için yarın itibariyle senelerdir terk etmediğim ödül sezonundaki görev yerimden bir süreliğine ayrılmak zorunda kalacağımı biliyorsunuzdur. Eğer bir terslik olmaz, sağ salim bu süreci tamamlarsam 24 Ocak gecesi tekrardan laptopımın başında olacağım. Bu süreçte yanıma canım bilgisayarımı alıp koğuşun ortasında Wi-fi arayamayacağımdan tahminlerimi güncellemem, film ve dizilere dair tekil yazılar çıkarmam mümkün olmayacak. Ancak Uygar (kim-olduğunu-bilirsiniz-siz-bilmiyorsanız-da-bilenler-bilmeyenlere-çıtlatsın), elinden geldiğince önemli haberleri bloga girmeye gayret gösterecek. Ben yokken DGA, PGA, WGA, BAFTA ve en önemlisi Oscar adayları açıklanacağından biraz üzgünüm tabii; ama en azından törene yetişebileceğim! Üstelik yeni sezonla birlikte Oscar Boy’u da yeni bir yere taşıma niyetlerim var. Bu yenilikler, kaçırdığım zamanı telafi etmeye yeterli gelir herhâlde.

Eveeeet, daha fazla diyecek bir şeyim yok galiba. Mesajı aldınız siz. Herkese sürprizi bol, Uncut Gems’in önlenemez yükselişiyle dolup taşan, Joker ve Once Upon a Time in Hollywood’a nanik çekildiği üç hafta diliyorum. Beni özleyin anacım, baaaaaay!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da macerasına devam ediyor. Varı yoğu ödül sezonu. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara. And he is... you know...

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.