Emmy’i nereden izleyebiliriz?

Emmy’i nereden izleyebiliriz?

Ödül sezonuna artık TV bağımlılığı sebebiyle Emmy üzerinden de bağlananlara sesleniyorum; 72. Primetime Emmy Ödülleri bu gece dağıtılıyor! Ne yazık ki pandemi, tembellik ve yorgunluk birleşince siteye uzun uzun tahminlerimi atmadım. Ama Emmy sayfalarım güncel bir şekilde huzurlarınızda. Draması, komedisi, mini dizi ve televizyon filmi olmak üzere üç başlıkta hepsine ulaşabilirsiniz. Ayrıca beş geceye bölünen Emmy’nin teknik ayağı Creative Arts sonuçlarına da bakmayı unutmayın! Ben sosyal medya üzerinde de bütün gece Schitt’s Creek ve Succession destekliyor olacağım. Hemen asıl sorumuza gelelim… Emmy’i nereden izleyeceğiz?

  • Ne yazık ki bu yıl Emmy, Digiturk’te yayınlanmayacak. Anladığım kadarıyla anlaşmaları sona ermiş ve dolayısıyla hep birlikte korsan linkler üzerinden takipleyeceğiz töreni.
  • Şu an çalışmakta olan iki adet sayfa var elimde. Ama biliyorsunuz ki son dakikada çalışmayacağı, aksilik yapacağı tutabiliyor. Ben zaten bu tür durumlarda bu sayfayı da güncelliyorum. Siz şimdilik tıkır tıkır işleyen şu iki linki favorilerinize atın bakalım: USTVGo ve Stream2Watch.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Yorum yazın...