#719: Biraz Altın Küre, biraz SAG

#719: Biraz Altın Küre, biraz SAG

Seda’yla yeni O Podcast bölümünde önce izlediğimiz yapımları aradan çıkardık, sonra da uzun uzun nihayet gelen ödül sezonunun ilk aday listeleriyle ilgilendik. Zendaya sevdamız, Two of Us zaafımız, Azizler’e kaldırdığımız kaşımız ve Altın Küre ile SAG adayları üzerine geniş çaplı bir sohbetle karşınızdayız. Buyursunlar…

İÇERİK
00:47 Malcolm & Marie
05:45 One Night in Miami
12:07 Two of Us
16.47 Azizler
21:44 Altın Küre ve SAG adayları


SPOTIFY | APPLE

UMUR ÇAĞIN TAŞ
Oscar Boy
@umurtas

SEDA ARTAR
the mahmut
@sedart

 

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Nazlı

    Altın Küre’yi Chicago 7 lisi alacak gibi görünüyor, aday gösterilmeyen siyahi anlatılı filmler bile buna işaret ediyor sanki, Politik mesajı da böyle verecekler, kendilerince. Mank’ın da bayağı ödül alacağını Nomafland’ın yönetmen ödülünü alacağını düşünüyorum. Golden Globe ve Oscar’ın oyunculuk dallarında Bosewan dışıda ortak yanı da olmayabilir. Hepsinde de yanıltabilir tabi olsun bu da işi zevki.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.