Independent Spirit

OSCAR | Altın Küre | Meslek Birlikleri | BAFTA | Critics’ Choice
Independent Spirit | Gotham | BIFAEFAOscar Boy | AFK
2017/18 Ödül Cetveli (Eleştirmen Birlikleri) | Belgesel Ödülleri


Bağımsız Ruh (Independent Spirit) Ödülleri, 3 Mart gecesi dağıtılacak.

EN İYİ FİLM

CALL ME BY YOUR NAME THE FLORIDA PROJECT GET OUT LADY BIRD THE RIDER

EN İYİ YÖNETMEN

SEAN BAKER
The Florida Project
JONAS CARPIGNANO
A Ciambra
LUCA GUADAGNINO
Call Me by Your Name
JORDAN PEELE
Get Out
BENNY & JOSH SAFDIE
Good Time
CHLOÉ ZHAO
The Rider

EN İYİ ERKEK OYUNCU

TIMOTHÉE CHALAMET
Call Me by Your Name
HARRIS DICKINSON
Beach Rats
JAMES FRANCO
The Disaster Artist
DANIEL KALUUYA
Get Out
ROBERT PATTINSON
Good Time

EN İYİ KADIN OYUNCU

SALMA HAYEK
Beatriz at Dinner
FRANCES MCDORMAND
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
MARGOT ROBBIE
I, Tonya
SAOIRSE RONAN
Lady Bird
SHINOBU TERAJIMA
Oh Lucy!
REGINA WILLIAMS
Life & Nothing More

EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU

NNAMDI ASOMUGHA
Crown Heights
ARMIE HAMMER
Call Me by Your Name
BARRY KEOGHAN
The Killing of a Sacred Deer
SAM ROCKWELL
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
BENNY SAFDIE
Good Time

EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU

HOLLY HUNTER
The Big Sick
ALLISON JANNEY
I, Tonya
LAURIE METCALF
Lady Bird
LOIS SMITH
Marjorie Prime
TALIAH LENNICE WEBSTER
Good Time

EN İYİ SENARYO

BEATRIZ AT DINNER
Mike White
GET OUT
Jordan Peele
LADY BIRD
Greta Gerwig
THE LOVERS
Azazel Jacobs
THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI
Martin McDonagh

EN İYİ KURGU

CALL ME BY YOUR NAME
Walter Fasano
GET OUT
Gregory Plotkin
GOOD TIME
Ronald Bronstein, Benny Safdie
I, TONYA
Tatiana S. Riegel
THE RIDER
Alex O’Flinn

EN İYİ GÖRÜNTÜ YÖNETİMİ

BEACH RATS
Hélène Louvart
CALL ME BY YOUR NAME
Sayombhu Mukdeeprom
COLUMBUS
Elisha Christian
THE KILLING OF A SACRED DEER
Thimios Bakatakis
THE RIDER
Joshua James Richards

EN İYİ İLK FİLM

COLUMBUS
Kogonada
INGRID GOES WEST
Matt Spicer
MENASHE
Joshua Z Weinstein
OH LUCY!
Atsuko Hirayanagi
PATTI CAKE$
Geremy Jasper

EN İYİ İLK SENARYO

THE BIG SICK
Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani
COLUMBUS
Kogonada
DONALD CRIED
Kris Avedisian
INGRID GOES WEST
David Branson Smith, Matt Spicer
WOMEN WHO KILL
Ingrid Jungermann

EN İYİ ULUSLARARASI FİLM

BPM A FANTASTIC WOMAN I AM NOT A WITCH LADY MACBETH LOVELESS

EN İYİ BELGESEL

THE DEPARTURE FACES PLACES LAST MEN IN ALEPPO MOTHERLAND QUEST

JOHN CASSAVATES ÖDÜLÜ

DAYVEON A GHOST STORY LIFE & NOTHING MORE MOST BEAUTIFUL ISLAND THE TRANSFIGURATION

VE DİĞER ÖDÜLLER…

ROBERT ALTMAN ÖDÜLÜ
Mudbound

PIAGET YAPIMCI ÖDÜLÜ
Giulia Caruso & Ki Jin Kim
Ben LeClair
Summer Shelton

SOMEONE TO WATCH ÖDÜLÜ
Amman Abbasi | Dayveon
Justin Chon | Gook
Kevin Phillips | Super Dark Times

KURGUDAN DAHA GERÇEK ÖDÜLÜ
Shevaun Mizrahi | Distant Constellation
Jonathan Olshefshi | Quest
Jeff Unay | Cage Fighter

BONNIE ÖDÜLÜ
So Yong Kim
Lynn Shelton
Chloé Zhao


Adaylık sayıları (Birden fazla)

  • 6 – Call Me by Your Name
  • 5 – Get Out, Good Time
  • 4 – Lady Bird, The Rider
  • 3 – Columbus, I Tonya, Three Billboards Outside Ebbing Missouri
  • 2 – Beach Rats, Beatriz at Dinner, The Big Sick, The Florida Project, Ingrid Goes West, The Killing of a Sacred Deer, Life & Nothing More, Oh Lucy