Meslek Birlikleri

OSCAR | Altın Küre | Meslek Birlikleri | BAFTA | Critics’ Choice
Independent Spirit | Gotham | BIFA | EFA | Oscar Boy | AFK
2017/18 Ödül Cetveli (Eleştirmen Birlikleri) | Belgesel Ödülleri


PGA

En İyi Film

THE BIG SICKCALL ME BY YOUR NAMEDUNKIRKGET OUTI, TONYALADY BIRD
MOLLY’S GAMETHE POSTTHE SHAPE OF WATERTHREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURIWONDER WOMAN

DGA

En İyi Yönetmen

GUILLERMO DEL TORO
The Shape of Water
GRETA GERWIG
Lady Bird
MARTIN MCDONAGH
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
CHRISTOPHER NOLAN
Dunkirk
JORDAN PEELE
Get Out

SAG

En İyi Toplu Performans

THE BIG SICKGET OUTLADY BIRDMUDBOUNDTHREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI

En İyi Erkek Oyuncu

TIMOTHÉE CHALAMET
Call Me by Your Name
JAMES FRANCO
The Disaster Artist
DANIEL KALUUYA
Get Out
GARY OLDMAN
Darkest Hour
DENZEL WASHINGTON
Roman J. Israel, Esq.

En İyi Kadın Oyuncu

JUDI DENCH
Victoria & Abdul
SALLY HAWKINS
The Shape of Water
FRANCES MCDORMAND
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
MARGOT ROBBIE
I, Tonya
SAOIRSE RONAN
Lady Bird

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

STEVE CARELL
Battle of the Sexes
WILLEM DAFOE
The Florida Project
WOODY HARRELSON
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
RICHARD JENKINS
The Shape of Water
SAM ROCKWELL
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

MARY J. BLIGE
Mudbound
HONG CHAU
Downsizing
HOLLY HUNTER
The Big Sick
ALLISON JANNEY
I, Tonya
LAURIE METCALF
Lady Bird

WGA

En İyi Özgün Senaryo

THE BIG SICKGET OUTI, TONYALADY BIRDTHE SHAPE OF WATER

En İyi Uyarlama Senaryo

CALL ME BY YOUR NAMETHE DISASTER ARTISTLOGANMOLLY’S GAMEMUDBOUND

ACE Eddie

En İyi Kurgu (Drama)

BLADE RUNNER 2049DUNKIRKMOLLY’S GAMETHE POSTTHE SHAPE OF WATER

En İyi Kurgu (Komedi)

BABY DRIVERGET OUTI, TONYALADY BIRDTHREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI

ASC

En İyi Görüntü Yönetimi

BLADE RUNNER 2049DARKEST HOURDUNKIRKMUDBOUNDTHE SHAPE OF WATER

ADG

En İyi Sanat Yönetimi (Dönem)

DARKEST HOURDUNKIRKMURDER ON THE ORIENT EXPRESSTHE POSTTHE SHAPE OF WATER

En İyi Sanat Yönetimi (Fantastik)

BEAUTY AND THE BEASTBLADE RUNNER 2049STAR WARS: THE LAST JEDIWAR FOR THE PLANET OF THE APESWONDER WOMAN

En İyi Sanat Yönetimi (Çağdaş)

DOWNSIZINGGET OUTLADY BIRDLOGANTHREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI

CDG

En İyi Kostüm Tasarımı (Dönem)

DUNKIRKTHE GREATEST SHOWMANMURDER ON THE ORIENT EXPRESSPHANTOM THREADTHE SHAPE OF WATER

En İyi Kostüm Tasarımı (Fantastik)

BEAUTY AND THE BEASTBLADE RUNNER 2049STAR WARS: THE LAST JEDITHOR: RAGNAROKWONDER WOMAN

En İyi Kostüm Tasarımı (Çağdaş)

GET OUTI, TONYAKINGSMAN: THE GOLDEN CIRCLELADY BIRDTHREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI

CAS | Adaylar: 10 Ocak | Ödüller: 24 Şubat

En İyi Ses Miksajı

BABY DRIVERDUNKIRKTHE SHAPE OF WATERSTAR WARS: THE LAST JEDIWONDER WOMAN

VES

En İyi Görsel Efekt

BLADE RUNNER 2049GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 2KONG: SKULL ISLANDSTAR WARS: THE LAST JEDIWAR FOR THE PLANET OF THE APES

En İyi Yardımcı Görsel Efekt

DARKEST HOURDOWNSIZINGDUNKIRKMOTHER!ONLY THE BRAVE