Oscar Yemeği

Oscar Yemeği

Her sene olduğu gibi bu sene de Oscar adaylarının katıldığı yemek gerçekleştirildi ve sadece adayların olduğu o ünlü Oscar fotoğrafı çekildi.Üzerine yorum yapılabilecek bir konu olmadığından ötürü sizlere birkaç resim koyuyorum o ünlü yemekle ilgili.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. kimbuadam

    resimde maggie gyllenhall var mı cidden..benim aday olduğundan bile haberim yoktu.crazy heart’da beğendim gerçi, ii oynuyordu ama adaylık şansı… şaşırdım adaylığını yeni öğreniyorum. bu arada eğer performans yoluyla oscar şuna gitsin buna gitsin diyeceksek en iyi erkek oyuncu için ben izlediğim 3 adaydan clooney’i öne sürüyorum.jeff bridges’i değil.ama kariyerine saygı duyacaksak verin gitsin bridges’e ödülü almayı hak ediyor zaten crazy heart’la da bunu kanıtlıyor. aslına bakarsan colin firth’ü merak ediyorum.keşke ödüllerden önce a single man’i izleyebilsem diyorum.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.