Oscar Yemeği

Oscar Yemeği

Her sene olduğu gibi bu sene de Oscar adaylarının katıldığı yemek gerçekleştirildi ve sadece adayların olduğu o ünlü Oscar fotoğrafı çekildi.Üzerine yorum yapılabilecek bir konu olmadığından ötürü sizlere birkaç resim koyuyorum o ünlü yemekle ilgili.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

1 Yorum

  1. kimbuadam

    resimde maggie gyllenhall var mı cidden..benim aday olduğundan bile haberim yoktu.crazy heart’da beğendim gerçi, ii oynuyordu ama adaylık şansı… şaşırdım adaylığını yeni öğreniyorum. bu arada eğer performans yoluyla oscar şuna gitsin buna gitsin diyeceksek en iyi erkek oyuncu için ben izlediğim 3 adaydan clooney’i öne sürüyorum.jeff bridges’i değil.ama kariyerine saygı duyacaksak verin gitsin bridges’e ödülü almayı hak ediyor zaten crazy heart’la da bunu kanıtlıyor. aslına bakarsan colin firth’ü merak ediyorum.keşke ödüllerden önce a single man’i izleyebilsem diyorum.

    Yanıt

Yorum yazın...