Oscar Yemeği

Oscar Yemeği

Her sene olduğu gibi bu sene de Oscar adaylarının katıldığı yemek gerçekleştirildi ve sadece adayların olduğu o ünlü Oscar fotoğrafı çekildi.Üzerine yorum yapılabilecek bir konu olmadığından ötürü sizlere birkaç resim koyuyorum o ünlü yemekle ilgili.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Kuir. İkizler. 2009'da ödül sezonu portalı Oscar Boy’u kurarak sinema yazarlığına başladı. 2014’ten beri O Podcast’in moderatörlüğünü yapıyor. 2023 yılında da SİYAD üyesi oldu.

1 Yorum

  1. kimbuadam

    resimde maggie gyllenhall var mı cidden..benim aday olduğundan bile haberim yoktu.crazy heart’da beğendim gerçi, ii oynuyordu ama adaylık şansı… şaşırdım adaylığını yeni öğreniyorum. bu arada eğer performans yoluyla oscar şuna gitsin buna gitsin diyeceksek en iyi erkek oyuncu için ben izlediğim 3 adaydan clooney’i öne sürüyorum.jeff bridges’i değil.ama kariyerine saygı duyacaksak verin gitsin bridges’e ödülü almayı hak ediyor zaten crazy heart’la da bunu kanıtlıyor. aslına bakarsan colin firth’ü merak ediyorum.keşke ödüllerden önce a single man’i izleyebilsem diyorum.

    Yanıt

Yorum yazın...