Yoğun gündem

Yoğun gündem

Farkındaysanız yavaş yavaş 2011 yarışı için hazırlanmaya başladık ve buna bağlı olarak ben bir takvim de oluşturdum. Tam bir tahmin vermek istemesem de 84. Akademi Ödülleri için en iddialı filmlerin bulunduğu yenilenmiş yazı derlemem 23 Eylül’de huzurlarınızda olacak. Peki neden bir ay sonra?

Bir ay sonra çünkü öncelikle Oscar Maratonu’nu sonlandırmam gerekiyor, ki Oscar Maratonu için hazırladığım derleme de bu cuma sizlerle olacak. Yandaki uzun En İyi Film ödüllü yapımlar listemi ise artık başka bir sayfaya taşıdım. Ama hala bu maratonla işimiz bitmiş değil tabi. İlerleyen haftalarda, belki de aylarda En İyi Film’den sonra hangi dalın ödüllülerini ele alacağımızı açıklayacağım.

Bütün bunların haricinde 18 Eylül gecesi de canlı canlı Emmy Ödülleri’nden live blogging yapacağım sizlere. Ödüller verilmeden önceki hafta içerisinde de tahminlerimle ilgili yazılar da gelecek tabi. Kısacası yoğun bir dönem bizi bekliyor. Hazır olun…

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

1 Yorum

Yorum yazın...