Haftanın Fragmanı

Haftanın Fragmanı

COSMOPOLIS
Yönetmen: 
David Cronenberg
Oyuncular: Robert Pattinson, Jay Baruchel, Paul Giamatti, Kevin Durand, Juliette Binoche, Samantha Morton, Sarah Gadon, Mathieu Amalric

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. yaxley

    Robert Pattinson ve David Cronenberg…İlginç bir ikili gerçekten..Gerçi ben tüm eleştirilere rağmen Pattinson’ın o kadar da rezalet bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.Taylor denen herife her türlü şeyi sayabilirim de..En azından yer aldığı diğer projelerde eli yüzü düzgün işler çıkartıyor.Bel Ami mesela..Ya Cronenberg sayesinde Pattinson müthiş bir performans gösterip çıta yükseltecek..ya da Keira gibi Cronenberg’in gazabına uğrayacak..Merakla bekliyoruz..Bu arada teaser fazla iddialı olmuş..

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.