Fragman: The Amazing Spider-Man 2

Fragman: The Amazing Spider-Man 2

906429 - The Amazing Spider-Man 2

Yeni Spider-Man serisinin ilk filminin başarısından sonra The Amazing Spider-Man 2’yi de bekler olduk tabii. Yönetmen koltuğundaki Marc Webb, serinin ikinci filminde (ve 2016’da gelecek üçüncü film ile 2018’de gelecek dördüncü filmde) bizi yalnız bırakmıyor. Bu sefer daha evvel Willem Dafoe ile James Franco’ya teslim edilmiş olan Osborn ailesi olarak Chris Cooper ile Dane DeHaan’i izleyeceğiz. Filmin kötüleri arasında ayrıca Jamie Foxx ve Paul Giamatti var. 2014 Mayıs ayında gösterime girecek olan yapım, önümüzdeki yılın gişedeki başarılı işlerinden biri olacak gibi gözüküyor. Fragman aşağıda. İyi eğlenceler.

THE AMAZING SPIDER-MAN 2
Yönetmen:
Marc Webb
Oyuncular: Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Paul Giamatti, Sally Field, Martin Sheen, Chris Cooper, Marton Csokas, Chris Zylka, Denis Leary

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.