Fragman: The Judge

Fragman: The Judge

The Judge

Dün akşam saatlerinde Robert Downey Jr.’ın Twitter’da paylaştığı The Judge fragmanı epey ses getirdi. Ben daha ağır bir drama bekliyordum; fakat ödül mevsiminde adı geçmesi beklenen yapım yaş ortalaması yüksek Akademi üyelerinin kalbini fethedecek bir aile öyküsü gibi duruyor. Kadrosunda pek çok yıldız ismi barındıran The Judge sezona erken bir başlangıç yapıp Ekim’de gösterime girecek.

THE JUDGE
Yönetmen: David Dobkin | Senaryo: David Dobkin (hikaye), Bill Dubuque (senaryo), Nick Schenk (hikaye ve senaryo)
Oyuncular: Robert Downey Jr, Robert Duvall, Vera Farmiga, Vincent D’Onofrio, Jeremy Strong, Billy Bob Thornton, Sarah Lancaster, Emma Tremblay, Ken Howard, Leighton Meester, Dax Shepard

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

0 Yorum

  1. Asena G.

    Fragman baya hoşuma gitti.. Ağır bir dram değil gibi, biraz Descendants’ı hatırlattı bana.. RDJ’yi de kahraman dışı bir rolde izleyeceğim uzun süre sonra.. Merakla bekliyorum ve ödül sezonunda RDJ’ye bol şans diliyorum. :))) Fragmandaki müziği de ayrı beğendim bu arada..

    Yanıt

Bir Cevap Yazın