Fragman: The Hateful Eight

Fragman: The Hateful Eight

Samuel L. Jackson
Samuel L. Jackson

Quentin Tarantino’nun Oscar yarışına katılması beklenen yeni filmi The Hateful Eight’den ilk fragman geldi. Kimileri Django Unchained sonrası bir kez daha western yaptığı için mesafeli yaklaşsa da ben merakla bekliyorum filmi. Umuyorum Tarantino bir kez daha hayal kırıklığına uğratmadan filmografisine bir başka başyapıt ekler.

THE HATEFUL EIGHT
Yönetmen & Senaryo:
Quentin Tarantino
Oyuncular: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern, James Parks, Zoe Bell, Dana Gourrier, Gene Jones, Keith Jefferson, Lee Horsley, Belinda Owino, Channing Tatum, Amber Tamblyn

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

1 Yorum

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.