Oscar’ı nereden izleyeceğiz?

Oscar’ı nereden izleyeceğiz?

95. Akademi Ödülleri için hepimiz yerimizi aldık, bu gece TSİ 03.00’te başlayacak töreni bekliyoruz. Everything Everywhere All at Once ve Michelle Yeoh tarih yazacak mı, TÁR eli boş mu dönecek, All Quiet on the Western Front atak yapabilir mi sorularının cevabını almak üzere geri sayımdayız. Peki TRT’nin deprem sebebiyle yayınlamayacağı töreni nereden izleyeceğiz? Buyrun alternatiflere:

Eğer son dakikada bu linklerde bir sıkıntı yaşarsak alternatiflerle yazıyı güncelleyeceğime ya da Twitter’dan sizlere duyuracağıma emin olabilirsiniz. Bunun haricinde törene hazırlanmak isteyenler için de bir aydır yazdığım Oscar Rehberi serisinden birkaç değişiklikle son tahminleri tek bir sayfada topladım. Umuyorum sürprizi bol, keyifli ve tokat şakası az bir tören olur. Şimdiden herkese iyi seyirler!

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. Queer. İkizler. 2009 yılında esas odağı ödül sezonu olan Oscar Boy'u kurdu ve 2014'ten beri de O Podcast'in moderatörlüğünü yapmakta. Drag Race tutkunu, içerik oburu, lubunyaların dostu, fobiklerin düşmanı.

Yorum yazın...