Natalie Portman

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi yüksek lisansı için Imperial College'a başladı. Şimdi de University College London'da doktora yapıyor. Varı yoğu ödül sezonu. Evham ve düzen göbek adı. Çok konuşur, çok çalışır. Azıcık dili sivri. Mizah tutkunu. Gastronomik sevdaları için dağları delecek kadar gözü kara.

Benzer yazılar

2 Yorum

 1. tugrul

  Annette Bening’ in yüz ifadesindeki hayalkırıklıgını sezebiliyorum. Ama o filmdeki rolüyle natalie karsısında oscarı alması cok zordu. Üstelik 4 üncü kez aday olmasına ragmen..

  M.Williams oscar günü suratı asık ve uyuz bir havadaydı bana göre. Resmen gülme sinirlerini aldırmıs gibi. Kıl olmaya basladım bu mal kadına. Hic sempatık degil..

  Kidman ve lawrence ise kazanamasalar da olgunlukla rakıplerını alkıslayıp tebrik ettiklerini gösteren taraflardı..

  Yanıt
  1. umurtas

   Ben Michelle Williams’ın tarzını çok beğeniyorum. Geçen seneki Carey Mulligan gibi. İlk aday olduğunda Williams daha endişeli, daha heyecanlı ve daha toydu. Şimdi onu da yıllanmış aktrisler gibi profesyonel bir tavırla izlemek hoşuma gitti. Hatta yanında Cougar Town’dan tanıdığımız Busy Phillips de vardı. Çocuğunun vaftiz annesi olduğunu yeni öğrendim. İkisini bir arada görmek daha da keyif verdi.

   Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir