Ve bir yıl daha sona erdi

Ve bir yıl daha sona erdi

Yarına kadar bununla idare edin. Dinlenip geri döndüğümde uzun uzun konuşuruz.

 

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

3 Yorum

 1. tugrul

  Bu sene cok cabuk bitti gibi ve gecen senelerde yapılan 5 ödül almıs kısının adayları takdim ettigi ve benım cok sevdigim sunum seklı yoktu. Anne hattaway ve james franco vasattı. Ama özellıkle franco. Kırk Douglas bile cok iyiydi ya :)) Ama bütün olarak cok hızlı gectı ve sönük bir ödül töreniydi. Merly Streep gibi ünlülerin cogu da yoktu sanırım.

  Yanıt
  1. umurtas

   Bu sene her anlamda zayıf bir seneydi. Benim izlediğim son 8 yılın en zayıf telecast’iydi. Özellikle Franco o kadar vasattı ki… Meryl Streep bu sene yoktu ama seneye ödülü almaya gelecek gibi görünüyor. Neyse şimdilik bekleteceğim. Ama gelecek senenin Oscarları için tahmin yazmaya başladım bile!

   Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.