Yoksa sunucu belli mi oldu?

Yoksa sunucu belli mi oldu?

Bugün internet üzerinde dolaşan bir habere göre 85. Akademi Ödülleri’nin prodüktörleri Craig Zadan ve Neil Meron daha önce Chicago‘da birlikte çalıştıkları Queen Latifah‘la Oscar törenini sunması için görüşme halindeler. Henüz resmi bir kaynaktan açıklama gelmedi. Ama bu tarz dedikoduların genelde doğru çıktığı da bilinen bir gerçek. Geçtiğimiz yıl sunucunun kim olacağı 19 Eylül tarihinde açıklanmıştı. Yani bu demek oluyor ki önümüzdeki günler içerisinde 85. Akademi Ödülleri’nin sunucusunu da öğrenebiliriz. Latifah hakkında kötü bir yorumum yok açıkçası. Fakat Tina Fey, Jimmy Fallon, Neil Patrick Harris, daha önce sunmuş olanlardan Hugh Jackman, Ellen DeGeneres, Steve Martin gibi seçimler yapılmasını tercih ederim. Queen Latifah isminin biraz da geçtiğimiz yıl sunuculuk işi iptal olan Eddie Murphy sonrası siyahi bir “özür”e bağlı olduğu düşünülebilir. Yine beklemedeyiz. Resmi bir duyuru yapılana kadar da merağımız giderilemeyecek.

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

4 Yorum

  1. shifty

    hugh jackman’ın sunduğu törenin üstüne gelmedi hala. Hem tören çok eğlenceliydi hem de o yılın filmleri çok iyiydi. Ellen degeneres de bir o kadar iyiydi. Düzgün bir seçim yapsınlar artık. Queen Latifah nedir ya. Yok artık Oprah sunsun

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.