Fragman: The Immigrant

Fragman: The Immigrant

the-immigrant-marion-cotillard-joaquin-phoenix-1

Cannes’da prömiyerini yapan The Immigrant, bu sene Weinstein’in elinin kalabalık olması ve tam bir ödül avcısı olmaması sebebiyle 2014’e ertelendi. Ama tabii bu fragmanını paylaşmayacağımız anlamına gelmiyor. Özellikle Cotillard’ın performansıyla ilgili olağanüstü eleştiriler alan yeni James Gray yapımı büyük ihtimalle bir sonraki senenin Oscarlar’ına pek etki edemeyecek. Yine de Cotillard ve Phoenix ikilisine karşı koymak pek mümkün olmuyor. Yeni yayınlanan uluslararası fragman aşağıda:

THE IMMIGRANT
Yönetmen: 
James Gray
Oyuncular: Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Jeremy Renner, Dagmara Dominczyk, Maja Wampuszyc, Angela Sarafyan, Ilia Volok, Antoni Corone, Dylan Hartigan

Yazar Hakkında

1990 doğumlu. İkizler. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. Mesleğini sevemeyince Finans Mühendisliği ve Risk Yönetimi'ne zıplayıp Imperial College ve UCL'de gerekli eğitimlerini tamamladı. Şu an King's College London'da Film Studies masterı yapıyor. Closet kapağını kırdığından beri keyfi yerinde. Çok konuşur, çok çalışır. Artık markasının kutsal tanımamak olduğunu da çözdü. Drag Race tutkunu. Ödül sezonuna bağımlı. Her türlü fobi ve ayrımcılık da bünyesinde kaşıntı yapıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.